a teraz si daj po papuli a skus sa zamysliet nad tym co si tu vygrcal
a teraz si daj po papuli a skus sa zamysliet nad tym co si tu vygrcal
moskvu ukrajine,kedze ju zalozilo kyjevske knieza
ale maju spolocnu vlastnost-maju radi odmeny za dobre odvedenu pracu
mozno cakaju sumracnici na proviziu.tak ako boli nauceny
pochod za mier s vlajkami ruska a zssr je nonsens.rusko je okupant na ukrajine,yssr okupovalo nas v 68
kazda benzika prosperuje,pokial ma co a komu predavat
nikto sa netesi z ruskeho vrazdenia na ukrajine.ty ano?
kedze rusaci chcu stav ,aky bol pred 30 rokmi,tak by som to panikou nenazval
diskutovat o ficovych vygrckoch? nerobte zo seba sasa
neboj.fico pojde do basy a s nim vsetci sumracnicky mafiani
ok.pedro v kazajke je dobre riesenie
fico pojde do basy a ty s nim pedro
ano.v tejto krajine mas strach dostat aj chripku.taketo zdravotnictvo tu mame.
normalny clovek sa neboji zatiahnutia slovenska do vojny.to tu len fico a trolovia ako ty rozsievate strach.mali by ta zavret aj s ficom
lebo by to nebola pravda...nad ani caputova slovensko nestrasili horeuvedenymi vecami
orban je pen pan so salou velkeho uhorska? co vypada akoby zhltol svojho poradcu?
tvoj pan a zivitel na sumracnej
Odporúčame