reagujem na to pomenovanie jednotky.prestante uz omielat tu somarinu.
reagujem na to pomenovanie jednotky.prestante uz omielat tu somarinu.
si tu vetu nepochopil? lieky nezaberaju?
nie.to bol moj odhad,aky moze byt stav vojenskej vyzbroje v postkomunistickej krajine.a ano,na vojne som bol
co sa cudujes ako bulo pantom?
nemusia to popierat.mali by byt hrdi,ze pomahoaju slabsiemu narodu pred genocidou
teba rozmrazili?
rusko spojencov asi nikdy nemalo.rusko si ich len vyrabalo
mna tvoja propaganda a klamstva netesia.ale holt mame demokraciu,takze mas pravo si tu vypisovat somariniek kolko chces
nie.vyvratil tvrdenie,ze vysoko vedu.ale to moze byt aj funkcnym justicnym systemom.narozdiel od skorumpovaneho slovenskeho,alebo ruskeho
nie som skladnik.ty ano?
ak sa pytas na funkcne vybavenie,tak uz asi vsetko.v rusku zostalo len par veci na majovu prehliadku
a kde v tomto vlakne pise nick neprislo? lieky nezabrali?
reagujem na teba.mas krivy monitor?
este by mohol povedzt,ze sa nemusia starat o 40tis. vaznov.kopec skapal na ukrajine a zbytok sa bude starat o seba sama.a ako zlocinci to bude urcite poctivou pracou
este nie,ale hvezdarskym dalekohladom uz vidia kostolnu vezu
kde si bol ty? co si urobil preto aby k vojne neprislo?
toto si trafil uplne presne.toto pasuje na rusko a zadok na serbel
oznacenie edelweiss/alpska protez,plesnivec alpinsky/ je bezne oznacenie horskych jednotiek uz od rakuska uhorska.teketo oznacenie mali a maju jednotky vo roznych krainach.aj u nas,aj v rusku
nie .ziadna vojna nie je dobra pre ludi
Odporúčame