historia dokazale,ze agresorovi nesmies prenechavat uzemie.to len potvrdzuje jeho chore myslenie,ze ma narok na viac
historia dokazale,ze agresorovi nesmies prenechavat uzemie.to len potvrdzuje jeho chore myslenie,ze ma narok na viac
vcera to bolo 67 dnes uz 600.si tie cisla cucate z prsta?
ale aj to to nemeni nic na veci,ze rusakov treba drzat co najdalej od hranic.najlepsie mimo europy
a my mu ich s radostou dame.treba drzat rusov co najdalej od nas.
vylez z bubliny trolo
jediny problem je tvoja mentalna kapacita
capa nepodojis,ale to nam je jasne,ze si vyfukany
divne.superarmada s kindzalmi,armatami,poseidonmi a bohvie este ako sa volaju tie fiktivne zbrane,sa 8 mesiacov smotka okolo okresneho mesta? to mi nevychadza
nevieme,ale tvoja prazdna hlava by pohltila aj ciernu dieru
to je nejaka sutaz,kto dokaze opakovat po inom? v obidvoch pripadoch vyhravas
svojimi prispevkami dokazujes,ze ten idiot budes ty
a predavaju pod cenu,ktora im nastaci ani na naklady....pan putin je genius...a vy trolovia tiez
mate vychadzky v ustave?
preco sa neodstahujes do ruska,kde sa budes citit bezpecnejsie.tu ta nemilosrdne poziera zapad?
zavidis? tvoj patkan je zalezeny v nore.tak ako ty
Odporúčame