pedro a vozovy park sumracnickej mafie by si nam nemohol poskytnut?
pedro a vozovy park sumracnickej mafie by si nam nemohol poskytnut?
podstat je jasna- rus napadol ukrajinu s cielom spachat genocidu a zabrat uzemie
vam maluju v ustave,ked ti dali priepustku?
rusko je agresor poslednych 100 rokov.tie desiatky napadnutych krajin to dosvedcuje
zjednotil a rozsiril NATO.ten putin je kuzelnik,alebo satan....
poplackajte si trolkovia....
jedna z podmienok dohody bola -odchod zahranicnych vojsk.to rusaci nedodrzali.okrem toho prvy porusili primerie
pisal niekto z ukrajinskej strany ,take blaboly ako rusaci? napr.ze obklucili sevastopol?
boze moj preco ma tresces.rusaci tie vojska priznali
pirule ti nezabrali.skus este jednu davku.popripade poziadaj sestricku o infuzku
ale vlastnila.a asi najsilnejsie raketove vojsko.
nebola jedna z dohodnutych veci-odchod zahranicnych vojsk? urobili tak? neporusili rusaci uz v prvy den primerie a utocili na debalceve?
druha strana nema dela a minomety? ukrajinci hadzu kamene?
rusaci boli prvi co minsku zmluvu porusili.
nemaju.banderovci bojovali v minulom storoci v inej vojne
neviem ,kde si bol,ale na zaciatku tiahol putin na kyjev s 76km kolonou.takze sa prosim pekne ospravedln,ale sa strat niekde na zjemajvlek
vcera tu tvrdil trolko,ze ma info z mossadu ,ze ukrajinci prisli o 300 lietadiel z tych 200 co mali.teraz vyslali 9 fiktivnych ,nic netrafili,ale dokonca im rusaci jedno zostrelili....
to mi nejak nevychadza
Odporúčame