a my dame.na zahnanie rusakov za hranice ukrajiny vzdy
a my dame.na zahnanie rusakov za hranice ukrajiny vzdy
ano.ulavilo sa ti?
prezrad nam tvoje zdroje.tu studnicu nesmiernej mudrosti a bozej pravdy kolaborant
ak si nieco nevide,neznamena to ,ze to nie je.ale ty citas max manual z ruskej ambasady
ed nieco nechapes .neznamena to automaticky ,ze je to nezmysel.moze byt,ze ty si pomalsi.a kedze obhajujes ruske vrazdenie ,tak si nielen pomalsi,ale aj uchyl
ohybas pravdu ako fico
na ruskom plyne zarabal zapad a nie rusko? vyplachni si hubu prosim ta
posledne 3 mesiace bojovali za rusakov len wagnerovci.armada mobilizovala a sila uniformy
dickie alias maly péro
lebo od 1941 tlacili zbrane do ruska
v podstate na tuto debatu by to malo stacit.staci si to nakreslit
skuste rozmyslat,kym napisete.ak nepomaha,skuste si to nakreslit
bola.pretoze my sme zapad
nestrasi nahodou kremel rusov pred zapdom?
joj mudry si.aj pekny budes.ie si ty ivan z mrazika?
pri pouziti jadra nevyhra nikto
si genius,ked vies co ja neviem.gratulujem a posielam klucenku
nie je mi to divne.auto ma uz skoro kazdy clovek.nie je to lietadlo.ak potrebujes vediet odkial maju poslanci tolko penazi-dal som ti navod.spytaj sa na sumracnej.vsak tam pracujes trolko
Odporúčame