ruske nehoria.tie skacu do vysky
ruske nehoria.tie skacu do vysky
ty tiez nazyvas vsetkych ukrajincov banderovcami....skus sa pozriet do zrkadla
hitman zas tu urazas a robis si tu hanbu?
tvrdili ste ,ze ukrajina ma milion vojakov.naco by mobilizovali?
mam pocit,ze to rusaci mobilizuju aj jednonohych
mozes sa krutit ako had,pouzivat vznesene slova,ale stale si len propagadisticky prekrucac faktov.a to nema s demokraciou a dejepisom nic spolocne
fakty su fakty.aj ked sa ich snazite trolovia prekucat
asociacia s putiom je mometalne uplne namieste
dufam,ze sa ti ulavilo.teraz sa mozes vratit na izbu a nezabudni na lieky
rozmyslaj hlavou a nie propagandou.straty utocnika su vzdy x nasobne vyssie a nezautoci s ohromnou prevahou.a toto nie je ten pripad
to znamena ,ze ukrajina uz ema ziadne zbrane.preco sa teda rusaci smotkaju furt v bachmute?a kolko tych zbrani dodal zapad? je to v desiatkach kusov
to predvadzas ty.rodicia by ti mali vypnut wifiu
tankov mali menej,lietadiel aj helikopter.v podstate vsetkoho mali menej ako rusaci zicili.klamstvo ruskej propagandy
a dovolenkarov z ruska v 2014 co vyvolali cely tento koflikt si kde nechal?
pekna rozpravka.pravidelne horiace trafo...to rozpravaj pedrovi.on ti uveri
papier znesie j rusku propagandu,ale rusaci este nevideli v bachmute ani kostolnu vezu z dialky cez dalekohlad
ak pretazis siet,tak vyhodi istice
charkov a cherson- to nebolo skracovanie frontu od hitlera, pardon putina?
ty asi nevies co je komunizmus trolko
kedy to bude? 2 najlepsia armada ho dobyja uz 7 mesiacov.
Odporúčame