ale to,ze na severe sa hranica nato posunie az na ruske hranice uz nevidis?
ale to,ze na severe sa hranica nato posunie az na ruske hranice uz nevidis?
tak si zo seba vygrcal svoje mindraky.nemal by si pouvazovat nad vlastnym zivotom?
aj tvoja psychika je znicena.tolko hanby co si skvela cervena armada urobila za posledny rok este svet nevidel
uz postupuju rok.zatial len kopec hanby a vrazd od putinovych teroristov
rok sa smotkaju po ukrajine,pol roka dobyjaju okresne mestecko a ty tu recnis o nakladacke.hanbu si urobla 2 najsilnejsia armada na svete
nic nenaznacoval.len citoval spravu.aku konspiraciu si z toho urobis je tvoja vec
nieco ako nas najvacsi socialny demokrat s covidom na krete?
ty si reinkarnacia ktoreho trola?
tak co tu dristas o 68?
v clanku sa pise o basmanoch.skus si to est raz precitat
to znamena,ze utocnik ,v tomto pripade rusaci maju min 1,2 mil. vyradenych?
teba kto z rodiny naklada do analu,ked tu urazas niekoho rodicov?
nevypisuje propagandu na nete.skus sa nad sebou zamysliet
zbombardovanie mauzolea s leninom by hotova katastrofa
spravne si poznamenal-vsetky mozne.rusaci sa napchali do civilnej nemocnice.ta je pre ludi,ktorych tam ti rusacia vrazdia
napadam susedov? znasilnujem im zeny a dcery?
ako s filmoveho tyzdenika z roku 1965
Odporúčame