chodia,len putina nemozu najst.niekde sa stratil v podzemi
chodia,len putina nemozu najst.niekde sa stratil v podzemi
"Statočnosť našich vojakov a dôstojníkov neospravedlňuje skutočnosť, že špeciálna operácia bola katastrofickou chybou. Teraz sme v bezvýchodiskovej situácii, ktorá privedie našu krajinu do slepej uličky," vysvetlil Nadeždin
toto hovori za vsetko.ak nie si slepy a hluchy
nebude to iran proti ukrajine?
propaganda,nereagovat
najlepsi vtip je ze rusaci nasadia armaty.vyrobili 20 prototypov a nemaju do nich motory
hlasna truba propagandy-kolko ti platia?
propaganda,nereagovat na trola
na tvoju "inteligenciu" neexistuju argumenty
v cine zmontovanu....ruskych patentov a vynalezov tam nenajdes ani jeden
siris konspiracie.ale podat demisiu je lepsie ako vypadnut z okna
chech ? to znamena co?
celeho sveta? 1/6 patri carskemu rusku a stale ma malo
moc toho nevies.preco nepises radsej o zavaraninach?
ty by si sa neprihlasil.tebe slovensko nic nehovori.si tupe zapredane kremelske nic
Odporúčame