prestan uz s tymi potemkinovcinami...najlepsie pvo a vybuchuju im bombarderz a letiskach 500km vo vnutrozemi
prestan uz s tymi potemkinovcinami...najlepsie pvo a vybuchuju im bombarderz a letiskach 500km vo vnutrozemi
ten prispevok je vecnejsi ako ty a futbalista dokazete pochopit
aj sa ti ulavilo na dusi po tomto vygrcani? ak nie,tak si zabudol uzit lieky
ako ty v detskej izbe za pocitacom
tak vypadni do ruska.mas tam lacny plyn aj elektriku
kto ich zastavil pred kyjevom? charkovom?
trolo zo sumracnej-nereagovat
zaverecnu bitku? potom,ked minu 120t.vrahov pojdu domov?
s300 utocili na charkov.balisticke leteli a kyjev.ak by si cital pozorne,mohol si si usetrit hanbu
a preco je odvolany poplach?
takze vrazdenie civilov nazyvas cvicenie?
bezcitnost? rusaci vrazdia s citom?
tie biele skatule na ruskych tankoch nie su domontovane aktivne obrany,ale ukradnute pracky
len v tomto pripade nikto hranice ruska nechcel menit.to rusaci sa snazia nieco menit
potrebuju dobyt este studnu na namesti v soledare.autobusovu zastavku na dolnom kopci uz obsadili.aj ked iba na chvilu,lebo himarse ich odtial vyhnali
snivas,tak ako vseci kremelsky trolovia
sa krutis ako had tiez.skus odpovedat na otazku a nie tu snivas o ruskom letectve.
skus si vymyslent novu repliku trolo
krutis sa ako had.skus odpovedat na otazku
Odporúčame