propaganda
rusaci tvrdia uz skoro rok to iste.vsetko ide podla planu.....vlastnym rozumom skus zhodnotit situaciu a vypocitat kolko planov uz kremel mal.mozes sem napisat vysledok
zato ty sa v propagande vyznas
to malo byt akoze vtipne?
o com tocis trolo.bavime sa o europe.a ta tu rusko nechce.ale to je jedno,lebo sa aj tak rusko do roka rozpadne
kolko este vyhovoriek skusis? stale malo na ospravedlnenie ruskeho vrazdenia
nemozes rokovat o bezpecnosti s kremelskym vrahom.nikto ich tu nepotrebuje.je to len benzinka
ono to musi byt strasny zazrak,ked s tym strasi od 2018 a v 2023 uz dokazali vyrobit 1.kus.a k tej tvojej druhej vetelen tolko-aj cesta do pekla je napredovanie
vojna sa ukonci odchodom rusakov z ukrajiny.hrobarom byt moze,ale vrah je z kremla
hladovu dolinu urobil z poltaru meciar.tak isto ako z utekaca
daj si obklad na celo ty vrah
ty pises ,ze amerika naplanovala
rusky prezident ta strasne klame.tvoja viera v rusko je neskutocna.alebo len platena?
kazdy vie,ze vsetko zacalo prichodom rusakov.....
amerika naplanovala utok rusov na UA?
ak mas deti,mali by ti ich zobrat.ak nemas,tak sa daj sterilizovat
a ty si budes tocit to svoje nonstop.ukrajina nema pvo co zostreli balisticku raketu
nezadrzatelne sa blizi rozpad imperialneho ruska....
rusko uz nenapadne ani cecensko.
Odporúčame