a tie straty-neboli zbytocne?
a tie straty-neboli zbytocne?
kazdeho normalneho
kolko mali rusaci straty v 2sv. vojne? neboli to zbytocne straty?
a ake argumenty si pouzil ty? ake testovanie novych zbranovych systemov? obycajne tupe ruske bombardovanie...
jaaaj.ja som myslel,ze ukrajinci bojuju,lebo ich rusaci bombarduju
rusko utoci na ukrajinu.jeden zvrchovany stat utoci na iny zvrchovany stat.to nie je propaganda.to je fakt
si pozeral jamesa bonda?
prirovnanie mas zle.hitler bol agresor a v tomto pripade je agresor putin
rusko nema vplyv.je to len benzinka
kde? to 7 mesacne dobyjanie bachmutu?
to iste robili ako rusaci.ti ,od 2sv. vojny ,napadli niekoho vyse 40x
prigozin ma aj pre teba miesto.mozes tie kaleraby skontrolovat na mieste
skus si to este raz precitat,porozmyslat a potom nieco napisat
aky privlastok by si dal ruskemu bombardovaniu na ukrajine?
PVO je obranny system.
aby ten soledar nebol ako povestna dedina pisky.tu tiez rusaci kazdy druhy tyzden obsadili.
kto utoci?
a co na to tvoj doktor?
takze si vlastne musite ujasnit co je rusko a kde ma hranice
Odporúčame