do pekla
do pekla
a kde vlastne nas najbohatsi bezdomovec judr fico spava?
kolko plodin si vypestoval ty? lebo ja ti to mozem presne povedat,co sposobilo tohtorocne sucho v plodinach
coho? tvojho odchodu s diskusie?
nebombardovali nahodou syriu rusaci?a nemaju tam doteraz 2 zakladne?
mudrejsia ako dva bataliony smerakov
ty si uvedomujes,ze tvoja logika je na urovni materskej skoly?
tebe nie je hanba ,tankista,sa tu ukazovat? okrem klamstiev a urazok si este nic nenapisal
trolovanim a klamanim po diskusiach?
ked po zaverecnom hvizde vystrelili tisice flias sampanskeho....
na atmosferu ,aka bola pri ziskani posledneho federalneho titulu sa zabudnut neda.ja najviac spominam na laca pecka.to bol neskutocny rychlik na pravej strane
nemusis prosit o odpustenie.mne staci,ked sa pozres do zrkadla
skus sa pozriet do zrkadla vsevedko
mier bude,ale rusko uz nebude
tankista ,ty len cakas odpovede,ale sam na nic neodpovies.len sa strapnujes.....
sa cudujes ako male decko.kazdy vyrok povedala ina osoba a nejak sa nevylucuju.ak mas silnu potrebu zo seba robit nechapaveho,rob to mimo internet.
a ako na tom bolo slovensko?
nebude to skor tvojou mentalnou vybavou?
Odporúčame