cim ta robili,tym si ostal
cim ta robili,tym si ostal
ty co sa tu tocis ako had? most si odpalili rusaci.o tom nie su ziadne pochyby.putin potreboval rozduchat ohen,kedze sa mu zacinaju burit a utekat ludia.zautocil na tie najnizsie pudy ako ho to naucil hitler a jemu podobni v historii
akoze ty kolaborant?
aby to este stihli.tu poslednu stavali 30 rokov
skus ale napisat co to dokazuje.zhora ,zdola,zboku....mne je uplne jedno ako to rusaci urobili
s tebou v base kolaborant
ak sa hanbis za svoje kolaborantstvo,tak nepis verejne
rusaci su tam, ty kolaborantskyodpad
po dneskajsku asi UA dostane aj ATACSM....cinanci su uz tiez vytoceni.....bude rusom este tazko
asi to nemaju platene ako ty kolaborant
si obycajny ludsky odpad
ak zasiahli nemecku ambasadu,je to utok na nemecko a nato
uz aby vas obcanov 5.kolonie zacali zavierat.kolaboranti
4 sklady a zbytok z tych 163 cielov co si tu napisal je co? vsetko civili.vrahovia
ktory si zapalili rusaci
taky blud nemoze byt z novin.to su ciste ruske klamstva priamo z kremlu,ktorymi oblbuju verejnost
bolo vystrelenych 75 rakiet.polovicku zrusila PVO.zasiahli,civilne budovy,namestia.....
imervektin zapijam savom
len ho netrafili
kto ostreloval civilov na kercskom moste?
Odporúčame