jasna robota rusov....tam nemusis ani rozmyslat,kto to bol
jasna robota rusov....tam nemusis ani rozmyslat,kto to bol
uz si kopes hrob?
a vedel by si dat termin svojej fantazie.nieco ako za 3 dni v kyjeve.....
radi sa tu zasmejeme
aj sa ti ulavi,ked napises takuto somatinu? nieco ako orgazmus?
toto sa moze zrodit iba v chorej putinovej hlave,ktory klame ohladne ukrajiny od 2008,ked vyhlasil toto
„Krym není žádné sporné území. Rusko dávno uznalo hranice dnešní Ukrajiny.“
ty mas riadne argumenty trolo-nevies,nezil si,nechapes,mainsteam....
zacalo to klamstvom putina v 2008 - „Krym není žádné sporné území. Rusko dávno uznalo hranice dnešní Ukrajiny.“
tuna zacal klamat a klame doteraz.potom klamal o 2014 o rusakoch na kryme atd...
dementni trolovia
tato vlada mochovce spusta.tvoji sumracnici tam len kradli tak ako vsade.
toto je 1 prispevok,ked s tebou suhlasim...normalne ta opluskujem
a potom vytriezveli a uz su na gruzinskej granici
a ty si zasa videl fotky iba moskvy a petrohradu....
si nejaky rozruseny.si ty vobec slovak?
google prekladac ti na tie ruske zvasty nepomoze.skus citat tie blbosti co sem davas pedro
kolony utekajucich rusov na finskych hraniciach su dlhsie ako ta slavna 70km kolona rusakov pred kyjevom
tebe ta lopata pridala na rozume.netrieskal si sa s nou po hlave?
najhorsie pre toho dobrovolnika je rano po vytriezveni
len chceli vediet ci zije.ci nahodou nevypadol v moskve z okna
ty si dokaz nad dokazy,ze ruska propaganda funguje na pomalsie jedince
sedenie u psychiatra sa mu predlzilo
Ještě větší blbec, než jsme doufali
Odporúčame