putin uz striha meter.jeho koniec je blizko a je neodvratny
putin uz striha meter.jeho koniec je blizko a je neodvratny
to bol strasne vlhky sen.aj si si ho zmolil?
2-3 mesiace to je nove za 3 dni v kyjeve?
kolaboranti musia byt na dne,ked nasadili toto cudo
nikto netvrdi,ze ma mesto pod kontrolou.len ze je komplet obklucene
vsetci sme stefanovi pohrobkovia.ak myslis stefana I svateho.prveho uhorskeho krala.ale nase dejiny siahaju dalej
nezarobili nic.stratili desattisce ludi v produktivnom veku,techniky za miliardy.uzemie maju len vo svojich hlavach a v skutocnosti ich odtial vyhanaju
hlavne je,ze vas kolaborantov ubuda....uz ste tu zostali len 7 plateni trolovia
to bude specialna operacia sibire,nasledne referendum a pripojenie k cine.a bude to vsetko bez jedineho vystrelu
to su ti udatni bojovnici? a ta cista rustina ktorou rozpravaju....
to je dobra otazka.nema kyjev vacsie pravo sa nazyvat rusmi ako moskva?
nikto sa tam nepotapal ty james bond.rusaci to poslali potrubim
CVO - namorna mina
logicky vychadza,ze to boli rusaci.
Odporúčame