minimalne by bolo slusne,aby sa moskva prestahovala o 1000km na vychod a uzemie kyjevskej rusi by vratili kyjevu.teoreticky by sa mohli aj premenovat.
teoreticky by nas slovakov mohli napadnut madari a zabrat si nas ako horne uhry a potom by nas pohli brebehnut moravaci a vclenit do velkej moravy..da sa pokracovat rimanmi,germanmi,keltami....
scenare na svete su rozne a preto mame nejake medzinarodne zmluvy...hranice su podpisane a nemenne.konec,fajka zhasla.

