leopoldov je na to najvhodnejsie miesto
pan fico povedal uz hodne davno,ze v 2012 budeme mat dialnicu do kosic.odvtedy uz ubehla nejaka dekada a pan fico ta krmi klamstvami stale.....takze pocuvaj pana fica a umres stastny....sice holy,bosy,ale stastny
fejkova je to socialna demokracia.normalne je to banda zlodejov
preceda ma este nejake zlate mince? uhorske razby by som kupil...
mas kecov ku vsetkemu....tak by ma zaujimal tvoj psychicky stav a popripade aj vzdelanie.vcera si urcoval moju diagnozu.tak by som ta poprosil,aby si prezradil tvoje vzdelanie
neboj sa.ti skutocni zlodeji,podvodnici........inak povedane mafia zo sumracnej sa do basy dostanu.karma je zdarma.numizmatik zo smeru uz ju zacina citit.covid na dovolenke pocas ktorej ho vlastni ludia okradnu o uplatky...to nevymyslis.to je zivot
a o tebe sa nezavisli odbornici ako vyjadruju?
numizmatik zo sumracnej je uz v base?
bolo legalne a ucelove je kazde odpocuvanie.nikto ti neda povolenie na bezucelove odpocuvanie....a zlodejov a klamarov tam natocili
za 50k predal tie vytrhane zarubne a tocky od bastrnaka? uz to bola kradez..
ale sme radi.pedro zacina sluzbu.to tu bude periel
sak tam boli ti najvacsi pytliaci...
ano,sak sa starame v nemocnici o vsetkych tebe podobnych.len holt vsetky ostatne ukony sa odkladaju
to nas neprekvapilo,ze ti to nedava logiku
nazvi si to ako chces....ak mi ukazes doklad o tvojom vzdelani,mozme sa o mojej diagnoze porozpravat
a toto cudo si pomohol aj ty zvolit do parlamentu
Odporúčame