zacat svoj prispevok tvrdenim,ze fico ma pravdu bolo velmi odvazne.
zacat svoj prispevok tvrdenim,ze fico ma pravdu bolo velmi odvazne.
ten mal sediet uz davno.a vcera mal este dostat bolsevicku medicinku vo forme obuskov po kotrbe
co si predstavujes pod pojmom neziaduci ucinok? skus si zistit,kolko je neziaducich ucinkov po ockovani napr.proti tetanu
je rozdiel pocet pripadov a pocet ludi na ventilatoroch.a hlavne percentualny pomer.ak by si si to nevedel nejak vizualne predstavit a pochopit,moze ti to niekto nakreslit
lezia.akurat pomer je 80:20....matematicky to vychadza tak,ze ak by boli zaockovany vsetci,tak covid na slovensku zvladneme v 1 okresnej nemocnici
akurat si vybral experimantalnu liecbu za 2700E.ta je tiez iba v testovacom,nudzovom rezime,ale to mu zjavne uz nevadilo...trosku pokrytecke
niektore preberaju,niektore si vymyslaju....myslim,ze doveryhodnost tychto bulvarnych platkov je na rovnakej urovni....
trolov tu operuje hodne.ty si jeden z nich ,co meni kazdu chvilu nick
velmi mierumilovni...kedze si sa zjavne homprlal tatkovi v miesku,by si si to mohol pamatat
klamstvo je tvoja pracovna metoda
100x opakovane klamstvo sa u teba stava pravdou....
mne je to uplne jedno.ja nejden diskutovat o covide ani ockovani.ty das clanok z blesku ,ja z topiek...obidva zdroje su pekny grc...
https://www.topky.sk/cl/10/2215633/Znamy-ant…
dokonca si naordinoval aj konsku mast imervektin
Tam nosil respirator.a za toho hlupacika sa mu mozes ospravedlnit.
docent fico by mal konecne hodit uterak do ringu,lebo zacina byt vacsi troll ako ty s pedrom
kto v nich bude sluzit? nemame personal ani do starych nemocnic
jedine cisla ktorym pedro rozumie,je vyplata zo sumracnej
za bacovania smeru sa do basy nechodilo.stacili uplatky a mohol si robit co chces
vsimli sme si ,ze kecas...tych vytrznikov mali uz ludia nahadzat do vahu,nech schladnu
Odporúčame