ku koncu sa schyluje u putina.....lavrov otaca,na putina vypisana odmena.....za 2 dni vystrli aurora a pride prevrat.na to su v rusku zvyknuty
ku koncu sa schyluje u putina.....lavrov otaca,na putina vypisana odmena.....za 2 dni vystrli aurora a pride prevrat.na to su v rusku zvyknuty
a co si tym vlastne chcel povedat? ze to dokaze iba ruske lietadlo s ruskym pilotom? ak ano,tak sa douc fyziku
pre vas? ty ked nekopirujes predpisany text aj pravdu povies a prianas sa ,ze si rusky trolo
a na putina uz oligarcha vypisal milion odmenu ako ho odstrania.....putin uz si striha meter
tebe nejde o nic.len o ruble za tie somariny co tu kopirujes.z vlastnej hlavy das rorko tazko holu vetu
tak im ich zbombardovala? ty mas horsie vyhovorky ako ten lavrov
o com tocis? rusi nepouzivaju letectvo? a syriu bombardovali zo vzducholodi?
toto mas uz asi z vlastnej hlavy....nema to ani hlavu ani patu...
Rusko připouští příměří. Někdo nás zatáhl do umělého konfliktu, šokuje Lavrov
uz to tu daval iny rusky trolo.zda sa ze dorazil manual na tu vasu troliu farmu
turci dodali dalsie drony....zachvilu bude ta kolona tankov horiet.ak ju dovtedy nerozkradnu ukrajinski farmari
uz sa zobud....tvoj lavrov uz otaca.....
neviem ako ta oklamal nad,ale mat zivobitie ako rusky trol na webe tiez nie je vyhra
trolo.poliaci poslali municiu ako prvy...ruble ti uz nepridu
plateny trolko....vies okrem kopirovania urceneho textu aj nieco ine? a hlavne uz necakaj vyplatu z ruska.ziadna nebude
Odporúčame