Ak si tu knihu vobec niekedy cital,tak ti je jasne uz len z pozdeavov v tej knihe,ze inspiraciu hladal v spolocnosti,aka je v rusku od cias lenina konciac putinom
Ak si tu knihu vobec niekedy cital,tak ti je jasne uz len z pozdeavov v tej knihe,ze inspiraciu hladal v spolocnosti,aka je v rusku od cias lenina konciac putinom
rusky trolovia na pravde.sk bojuju lepsie ako ich vojaci na ukrajine
rublami plateny rusky trol
o kolko ti klesla vyplata,ked padol rubel?rusky trolo
Si ten minsk a celu historiu kto a co neplni najskor nastuduj
Si ten minsky dohovor najskor precitaj....
co vlastne chces povedat svojim prispevkom?
a teba ako smerackeho trola a socialneho demokrata co trapi ekonomika?
zmluvy podpisali v 1994 rusaci,americani a briti s ukrajinou.zato im ukrajinci odovzdali jadrove zbrane...a teraz ti co nieco slubili,tak vsetko porusili
vypada to tak,ze ludstvo potrebuje tvrdy reset
uz sa zobud z tych rozpravok.v 94 rusi podpisali v budapesti memorandum...momentalne porusili vsetko z toho...
to p. pred menom blahu znamena aku nadavku?
meles pantom a zbytocne.....
zacat svoj prispevok tvrdenim,ze fico ma pravdu bolo velmi odvazne.
ten mal sediet uz davno.a vcera mal este dostat bolsevicku medicinku vo forme obuskov po kotrbe
co si predstavujes pod pojmom neziaduci ucinok? skus si zistit,kolko je neziaducich ucinkov po ockovani napr.proti tetanu
je rozdiel pocet pripadov a pocet ludi na ventilatoroch.a hlavne percentualny pomer.ak by si si to nevedel nejak vizualne predstavit a pochopit,moze ti to niekto nakreslit
Odporúčame