Svietit a kurit je ficova veta z 2011.hlavne nemal predat ruska do ciny
Svietit a kurit je ficova veta z 2011.hlavne nemal predat ruska do ciny
A teraz si spis zoznam vas smertrolov.bude vas tam mozno 6.nieco ako vysledok volieb.a dik ze si si opravil ten y v mojom nicku
Nic nenormalne.ja by som si tiez po tebe nesiel skusat topanky
Ten blog je urceny pre ludi s IQ menej ako 70.
Prikazal ludom sit ruska,lebo zo skladu ich predali do ciny?
Uz sa s tym zmier.vacsina ludi je spokojna a vacsina poslala vo volbach smer do zabudnutia.
otazka je skor-potrebujeme 150poslancov s 300 asistentmi?
ktore z tych vlastnosti splnal trnka? a nie ,nezastavam si lipsica,tiez ho nemusim
mas pravdu.vsetci sme si sili ruska doma.smeraci zatial pocitali peniazky za ruska predane do ciny
aj o tebe hovorili ,ze dospejes a dostanes rozum....a stale nic
Nepamatam si v ktorych volbach to bolo.vtedy islo o to,aby nevyhral meciar
Realna bola aj dialnica od smeru.....vlastne asi najrealnejsia...
Odporúčame