No to nechapem,ako moze niekto volit smer.je mi jasne, ze "nasi" ludia sa mali dobre a budu v tom chcet pokracovat.
No to nechapem,ako moze niekto volit smer.je mi jasne, ze "nasi" ludia sa mali dobre a budu v tom chcet pokracovat.
Nemusis mi vykat.ja som to v 2010 nepisal.dokonca som smer kedysi hodne davno volil.a nezblaznim sa.necakam od politikov na slovensku zazraky
Neporovnava,boci. oznacit nieco zaroven slnieckarske aj fasisticke je trochu mimo.podla mna
Neviem co je mesugeland,ale smer nas okradol o 12rokov
Matovic zaplatil na daniach viac ako cely smer dokopy.
Kto prijimal rozpocet?ucet bude muset zaplatit tato vlada(pracujuci z dani)
Presne ujo.slusnost nikde,ale kradnut ano.take smeracke
Odporúčame