pri skore SP kovacika 63-0 ta nemoze prekvapit nic
pri skore SP kovacika 63-0 ta nemoze prekvapit nic
preto ti radim,dychaj zhlboka a prestan navstevovat diskusie na pravde
stacilo napisat logiku.nepotrpim si na pridavne mena
nedaaaam.vacsina ludi vie o com hovorim a ta predstava sa im paci.nevedomych obchadzaju nocne mory
ja si predstavujem ako si to predstavuju smeraci.a to je predstava na nezaplatenie
ne.ak niekto tvrdi,ze tu smer nechal spust,tak dostat ho nahor je uplne logicke
mazal cele vlakna.a to som ta chcel v jednom pochvalit
smrt vydesenim je zevraj najhorsia
jedno nevylucuje druhe.....
urcite si to neberem osobne.nazorove rozdiely su v poriadku,ale realita je taka ,ze sa tu za nazor povazuje urazanie oponenta
neviem o kom hovoris,ale hladal by som ho u kaliho v abudabi
ta bezmocnost z neodvratitelneho......to musi byt strasne
najblizsi snem smeru bude v leopoldove.
mala sa stavat pre nich nova,ale bude jednoduchsie oplotit sumracnu
smer by mal dat v parlamente navrh na ustavny zakon o zakaze smeru.verim ze by ziskali 150hlasov
dakujem, za matovica nemozem hovorit.ludia by vedeli povedat aj nieco dobre,ale politici za posledne roky predvadzaju len kritizovanie oponentov.....
v smere nikto nevie zdokumentovat prijmi.dane neplatit maju v stanovach strany
bacovanie smeru negativne ovplyvnilo drvivu vacsinu slovenska
Odporúčame