zrazu je mudry? doteraz som tu pocuval len nadavky na krizovy stab
zrazu je mudry? doteraz som tu pocuval len nadavky na krizovy stab
mylis sa.praveze ubudlo.pribudlo len depresivnych smerakov
bezplatnu starostlivost sme mali naposledy za komancov.odvtedy platis vsade.
bude dobre nam slubuju uz 30 rokov.poslednych 12 sa mali dobre len nasi ludia...ty patris do akej skupiny?
precedu chcu odstranit zo strany jeho kolegovia.zbytok slovenska by ho posadil na dlhorocnu dovolenku
aj od svejka je dobre-u nas v ulici bydlel taky jeden degenerovanej
o spickovom zdravotnicko systeme co sa tu vybudoval za poslednych 30 rokov by sa dali piesne skladat.
kto ta sleduje? google,apple,amerika,cina,manzelka?
agreseivny mi pripadas ty.karantenu mala skoro cela europa.a cela europa ju zacina uvolnovat.treba to len rozdychat
napis im urcite ti odpovedia.ak nieco mali sukromne firmy vo svojich skladoch,tak len preto,ze to sumracnici nepredali
pocet nakazenych nebude stupat ak zostanu opatrenia-to jedine je jasne.ostatne je predpovedanie buducnosti.virus neprekonas,ten na svete zostane.objednavky,ktore boli kritizovane a nasledne cast z nich preplatena/900mil/ boli stihacky
jednoznacne si dnesny vitaz.diplom zo sumracnej uz mas namalovany
moj nazor je nepodstatny,kedze som tam nebol.a aj keby som ho tu chcel napisat,tak nepouzijem nadavky a hanenie
hysteriu pozorujem u teba.
neviem.opytaj sa svedelifa.ten vie vsetko.on ti urcite vysvetli naco mu bola viagra,sprcky a peniaze
pana richtera sa opytaj co robil s tymi "mladymi narkomankami"ako si ich nazval
Odporúčame