Nechces tu tvrdit,ze dochodci po 12 rokoch bacovania smeru maju male dochodky a nemaju za co jest.lebo si prave strelil gol do vlastnej branky
Nechces tu tvrdit,ze dochodci po 12 rokoch bacovania smeru maju male dochodky a nemaju za co jest.lebo si prave strelil gol do vlastnej branky
Je to obdivuhodne,ze dokazal kryt 12 rokov zlodejinu smeru.dufam,ze taky naklad uz ziadny politik nebude musiet nosit
Vakcinu na blbost by mali davat ludom.trolovanie a nenavist sa na nete uz slusne rozmaha....
pele ma penazi dost a krajske a okresne struktury nepotrebuje,lebo je to len banda zlodejov so stranickym krytim
Otazka je skor,preco 67 rocny chodi este do roboty?
tak cakaj dalej.....mozes to vyskusat kazdy den.a zaplatit si testy v zahranici.
cesi mozu ist do cudziny-navrat iba s potvrdenim o negativnom covide,alebo 14 denna karantena.to mas asi vsade.poprosim,ked sa snazis pisat po cesky,tak vsetko ,nie len 1 vetu
v tomto clanku mas graf kolko sa robilo testov.21.3 bolo povedane,ze mame 3000testov.skus tam najst tvoje cislo 500-700
otazka bola ci som studoval s mikasom.moja odpoved -nie.s tym panom som nestudoval.to neznamena,ze nemam vzdelanie a zmozem sa iba na nadavanie ostatnim okolo.predpokladam,ze ty nam svoje vzdelanie neprezradis,ci?
u nas minuly tyzden umrel poslanec zastupitelstva a nikto netvrdi ,ze na covid.ludia umieraju normalne dalej tak ako doteraz.
nie.preco? ak sa mylim,poprosim vysvetlenie
nova vlada je tu mesiac.za stav zdravotnictva moze 12 rokov bacovania strany socialnej deformacie /SMER/
kto je matrtaj? nejaky nakazeny co to tu roznasa? lebo mam pocit,ze to tu roznasa ludska hlupost a nezodpovednost.napr.exodus blavy pred velkou nocou
Odporúčame