neviem ako je to teraz cez virus ked vlakom nechodim,ale predtym sa vyvazali po slovensku vo velkom.stalo sa mi ,ze ma ani na moje sedadlo nechceli pustit,na ktore som si priplatil miestenku.a kedze podla statistik za minuly tyzden sa viezlo 42tis.dochodcov asi niekam cestuju.mysliet si,ze v tomto pocasi sedia doma je trosku naivne


