v clanku pisu ,ze spotrebakov je viac.a tie ludi budu boliet viac ako hypoteky,kde su male uroky.holt ked chce niekto novy ajfon...
v clanku pisu ,ze spotrebakov je viac.a tie ludi budu boliet viac ako hypoteky,kde su male uroky.holt ked chce niekto novy ajfon...
"Železničná spoločnosť Slovensko po zavedení prevádzkových opatrení súvisiacich s koronavírusom prepravila za týždeň 32-tisíc dôchodcov, zatiaľ čo za posledný týždeň predstavuje ich počet 42-tisíc,“ povedal hovorca železníc Tomáš Kováč.
skus si clanok precitat a potom nadavat
ako chces usetrit pri predlzeni uveru? odkladas splatky a nie uroky
uplne s tebou suhlasim.len nechapem preco teraz natahuju ruky smerom k statu
nemali vsetci moznost zucastnit sa za poslednych 30rokov rozkradania tohoto statu
vedel by si tuto tvoju financnu analyzu trosku vysvetlit.ja jej nerozumiem.ludia nemaju na platenie uveru si maju tie peniaze odlozit a potom dat naraz? trochu divne
pisal si to aj vcera.nie je to bujacina.fica sa chcu zbavit uz davnejsie
kazdy si bral pozicku pri plnom vedomi s tym ,ze ju musi splacat.kazdy vedel ,ze ju musi splacat aj pri strate zamestnania.s tymto rizikom si ju kazdy bral.skor sa zamysli preco si po 30rokoch rozkradania tohto statu musia ludia brat spotrebaky aj na vianocne darceky
smer uz davno nie je lavicova strana.je to firma na peniaze.eserocka co vyciciava peniaze pre svojich ludi. tie keci o ochrane pracujucich,dochodcov a socialne znevyhodnenych si nechaj na predvolebne kortesacky.a hlavne nezacni bluznit o veciach zadarmo ako su obedy.....
problemy ma fico.toho sa chcu zbavit
nie je.fica sa chcu zbavit uz dlhsie.
ano,je to prisposobenie faktu.tak ako obvinenie matovica,ze sposobil smrt 18 ludom,ktori zomreli s covidom.len som sa prisposobil mentalnej urovni toho prispievatela.
vazne? za koho vlady sa na slovensku objavil virus?kolko bolo pozitivnych ked odovzdaval vladu?
chodievam casto do tatier.prides do kupe s priatelkov ,kde mas zaplatene miestenky a pani dochodkyne na vylete na nejaky vodopad ta odpingnu vetou- nemozte si sadnut inde
na listku je ciel cesty a nie ucel.takze dokololiq stika listkyvo vlaku,ked vie kam dochodci cestuju?
trolujeme dalej?
virus zavliekla na slovensko necinnost pellegriniho.
verim ze ho slovaci zazaluju
Odporúčame