Brusel tlačí na Zelenského. Pri ropovode Družba chce realizovať plán Fica a Orbána
Ja som všetkými desiatimi za vlastnú politiku Európskej únie (a vôbec celej Európy okrem Ruska a tých, čo sa v nej nechcú k Únii pripojiť) - lebo len to je možnosť, ako prežiť vo svete, kde už platí len sila (ako už dlho dokazuje ich najvernejší spojenec a najdemokratickejšia krajina sveta).
Lenže súčasná „vlastná politika“ vedenia Únie a jej najslinejších štátov je samovražedná: USA ju ničia ekonomicky, ako len vedia (a ako vidno, vedia to), voči čínskemu a indickému dumpingu nie a nie prijať poriadne opatrenia - a oni nevedia nič lepšie, než poddávať sa USA a bojovať s Ruskom (za cenu obrovského zadĺženia), ktoré im vlastne nič neurobilo (neodporúčam mu plne veriť, ale rozumne s ním koexistovať sa dá - najmä ak nie ste príliš slabý).