Neviem, kde ste na to prišiel. Našiel som narýchlo rebríčky podľa 4 kritérií. Vo všetkých je na tom najhoršie Bulharsko a na druhom mieste sa striedajú Chorvátsko a Rumunsko.
Neviem, kde ste na to prišiel. Našiel som narýchlo rebríčky podľa 4 kritérií. Vo všetkých je na tom najhoršie Bulharsko a na druhom mieste sa striedajú Chorvátsko a Rumunsko.
Ešte šťastie, že u ropy z Blízkeho Východu nie sú žiadne riziká...
A tlak zo západnej strany nie je v zmysle rozdelenia vajec do viacerých košíkov, ale v zmysle ich kompletného presunutia do iného košíka, odkiaľ sa budú predávať podstatne drahšie (aktuálny pomer som našiel 59:83 - a bude hůř...).
Na vojenské základne je dobrý web https://worldbeyondwar.org/military-empires?… Toto ukáže základne USA, ale dajú sa navoliť všetky štáty, čo majú základne v zahraničí. Veľmi zaujímavé pozeraníčko.
Odporúčam najmä pre tých, čo tu donekonečna spomínajú „ruskú imperiálnu agresiu“...
Dochádza Vám vôbec, ako markantne by sa zhoršil Váš život, keby sa Vám Vaše priania splnili?
Vy nevidíte úder za úderom, čo USA zasadzujú už pekných pár rokov (čiže aj také aj onaké ich vedenia) Európskej únii - aj priamych aj nepriamych (vrátane tohoto aktuálneho)? Lebo ona je jedna z tých hlavných, „kto im stojí v ceste“.
Naopak, mal by ste sa modliť, aby Rusko a Čína ostali na „geopolitickej mape sveta“.
No, ja som si dnes na Džazíre pozrel zopár dosť efektívnych videí práve z Izraela.
Preto, lebo povedal pravdu? Čiže kto má opačný názor než Vy, má skapať?
Dobré... A teraz nejaký o blondínkach.
Izrael robí len to, čo mu USA dovolia. Takže jadrové hlavice nepoužije.
Ak je tento príspevok naozaj k tomuto článku, tak nechápete dosť jednoduché súvislosti. Toto aktuálne zverstvo USA je o.i. aj pomoc Rusku.
A už toľko nezabíjajte, lebo tu neostane nikto a čo si sám počnete...
Vy by ste opustil „válov“, keby Vás opakovane demokraticky volili a zvolili? Prečo? Platí pre 3 zo 4 Vami uvedených pánov.
Presne. Ale vedenie Únie nájde riešenie: Bude si ešte ďalej požičiavať a tým pádom bude ešte závislejšie od verejnosti neznámych síl ako dnes.
Obom: Tá Vaša vlasť ani za zradu nestojí.
A len druhému: Vo svojom okolí vidím už dlho viacero normálne pracujúcich Ukrajincov.
To podľa Vás „bla bla bla“ zasa podľa mňa plne vystihuje situáciu. Všetko z toho, čo diskutér vyššie napísal, sa dá dokázať (snáď okrem toho „nesnívania“).
Môžeme očakávať veselú „demilitarizáciu“ (ako to Vy voláte) aj na strane agresorov.
Možno by ste ich bratovražednú vojnu chcel, ale ako Irán dôsledne napáda len tých, čo USA pomáhajú. Napr. sunnitské Turecko alebo Indonéziu neostreľovali.
Preceňujete úroveň voličstva v USA - resp. minimálne jeho väčšiny. A väčšine domácich vplyvných tento postup viac-menej hraje do karát. Ale chcel by som sa mýliť.
V Iráne je tých, čo chcú pomstu, rádovo viac ako tých, čo sa z toho tešia.
Je klasickou propagandistickou fintou nafúknuť niečo malé, čo sa nám hodí a odignorovať alebo bagatelizovať to, čo sa nám nehodí.
Nedopadne dobre, ale Ukrajina a zvyšok Európy dopadne ešte horšie.
A porovnávate neporovnateľné.
A na rozdiel od Vás ja nemienim opakovať, prečo sú Vaše vyjadrenia o „ruskej imperiálnej agresii“ a „suverénnej Ukrajine“ úplne pomýlené. Už som to dal pri jednej z množstva repríz tohto Vášho príspevku.
Inak, klasicky vzorovú „imperiálnu agresiu“ máte od predvčera v priamom prenose.
Bohužiaľ TIETO dôsledky domysleli. Stačí si uvedomiť, kto ropu vyváža a kto dováža. Zaucho Európe je v pozadí takmer každého vážnejšieho počinu USA. Čiže toto domysleli, akurát sa preceňujú a mám dojem, že nedomysleli dôsledky pre seba samých.
Ste úplne mimo. Najmä tá posledná veta je na smiech. Počítajte si voľačo o danom regióne vrátane histórie.
Odporúčame