Aspon v niecom sme prvi, ked uz v zivotnej urovni sme v eu posledni.
Kazdy den "dakujem" smeru, ze nas za 12 rokov ich supervlady poslali o 6 pozicii nizsie
Aspon v niecom sme prvi, ked uz v zivotnej urovni sme v eu posledni.
Kazdy den "dakujem" smeru, ze nas za 12 rokov ich supervlady poslali o 6 pozicii nizsie
Ved nech tam vlada spravi poriadok. Co im brani?
Od populistov som nikdy necakal ziadne riesenia.
Tych problemov je samozrejme strasne vela. Napr v myjavskej nemocnici je len 250 porodov rocne a peniaze za porody nepokryju ani platy lekarov!!! Dalsia vec kolko casu venuje doktor v nemocnici administrative? Kolko liekov užije priemerny clovek v cesku a na slovensku? Atd atd
A hovorit o 5000 platoch je krajne zavadzajuce, lebo to lekar zarobi tak za 220 odpracovanych hodin, sobota, nedela, noc, sviatok...
teba by tiez nebavilo robit 200 a viac hodin mesacne, chodit z nocnej rano hned do prace...
hlavny podiel prepadu predaja vw pripada na čínu
cina je najvacsi automobilovy trh, co je logicke kedze ich je 1,3 mld
vw sa prepadol hlavne v čine, kedze tam uz dominuju ev auta a vw mal v roku 2023 len 2 elektricke modely
vw predal minuly rok o 20% menej aut ako v roku 2019 a je to cisty socík, ze sa o prepustani hovori az teraz
Ja teda navrhujem:
Vymenovat kapitáňa za ministra celej plochozeme
tato 2x rozvedena rodinna moralizátorka, by v normalnej krajine moderovala konspiracne relacie, presne ako to robila tu. Ale kedze sme na slovensku, tak sa dostala do parlamentu, kde si so sebou vzala dalsích súputníkov z tv slovan, bludarov a konspiratorov machalu a kotlara...
By ma zaujimalo, preco neemigroval do europy? Zeby preto, ze europa ma aj mala dlhodobo povest prebyrokratizovanej socialistickej institucie, kde na vsetko treba papier od uradnika? O podpore startupov, ziskavani poziciek a investorov nehovoriac.
Ak lekar odrobi 56h tyzdene, tak kedy stihne nahanat sukromne ksefty? To mi vysvetli
ako ja som ten posledny, ktory by isiel obhajovat blazna matovica, ale kto poschvaloval populizmy ako 13sty, minimalny dochodok, obedy, vlaky zadarmo atd atd?
ty si dobry vtipalek. Lekari ako jedini maju vynimku v zakoniku prace co sa nadcasov tyka. Pohotovosti sa zatvaraju jedna za druhou, pre nedostatok lekarov.
Ak by si napisal, ze nemocnica na myjave ma 250 porodov - teda 0,7 denne, ale robi tam 5 doktorov + sestry a porodne asistentky, co je totalna neefektivita a zrusenim takehoto oddelenia ziskas odborny personal, tak o tom by sa dalo bavit...
Pre objektivitu by bolo vhodne aj napisat, kolko hodin lekar odrobi pri plate 4700 eur
A co ak je ta zem naozaj plocha?
Nikto na svete to nedokazal, nedokazal to samozrejme ani kotlar, on svoj nazor prezentuje ako vedecky fakt. A ak ti to pride v poriadku, tak to je tvoj problem. Chapem, ze existuju aj jednoduchsi ludia, ktorym staci viera.
Vladny splnomocnenec siri bludy a konspiracie.
Nikto na svete nedokazal, ze mrna vakciny menia dna. Nikto, ale kotlar to prezentuje ako fakt. To, ze pandemicku zmluvu prezentoval ako sprisahanie who, o tom tiez pomlcim
Ale my vieme, ze plochozemci podporia akukolvek konspiracnu blbinu
Pristavim sa len pri prvej vete, lebo nemam chut tu vyvracat vsetky tieto bludy
Kto sa komu vyhrazal a cim? Kto vysetroval to vyhrazanie a koho obvinili?
Odporúčame