chod to robit ty, tvoje deti...
Doktori maju ako jedini vynimku v zakoniku prace, co sa tyka nadcasov. mozes si to vyskusat ist po nocnej hned rano zase do prace
chod to robit ty, tvoje deti...
Doktori maju ako jedini vynimku v zakoniku prace, co sa tyka nadcasov. mozes si to vyskusat ist po nocnej hned rano zase do prace
ktory normalny stat nezoberie tych najsikovnejsich 19 rocnych studentov zo sudenej krajiny, kde navyse neexistuje jazykova bariera?
pre hlupych a hlupejsich:
vela z lekarov co dali vypovede su v dochodku. A lekari chybaju aj v nemocniciach aj ambulanciach, oni mozu kedykolvek si zalozit vlastne ambulancie
20 rokov populistov a neschopakov prinasa ovocie. stratifikacia nemocnic bola nachystana uz v roku 2018. hadajte, kto ju stopol?
a tym sa konkretne co vyriesi? ved len vyzenies studentov do ceska, kde ich radi zoberu
zjavne aj kotlara plati farmalobby. kazdy, kto cita alternativne media predsa vie, ze covid neexistuje
my vieme, ze fakty plochozemcom nevoňaju. Preto musel Krcmery chodit pocas covidu s ochrankou, lebo plochozemci nevedeli zniest ani len pomyslenie na to, ze covid naozaj existuje
v ramci eu to tak bolo. ale rad sa necham poucit, v com konkretne klamem
slovensko malo najvacsi pocet mrtvych na 1000 obyvatelov a zaroven najmenej zaockovanych na 1000 obyvatelov
ale od plochozemcov samozrejme necakam, ze tam budu hladat nejaku suvislost
vsetky bludy plochozemcov vychadzaju len z ich viery, pre tychto ludi su fakty nepriatel cislo jedna
tito bludari najprv pisali, ze covid neexistuje, neskor, ze na covid nikto neumiera. Potom, ked uz bolo neodškriepitelne, ze zomreli tisice slovakov, zacali prezentovat vlastné zarucene recepty na covid - ivermectin a pod
A tito isti bludari dnes ako jedini na svete bez jedineho dokazu tvrdia, ze mrna vakciny menia DNA. O tom, ze kotlar a machala svojho casu tvrdili, ze zaockovani ludia sa budu dat ovladat elektromagnetickym polom, o tom radsej pomlcim.
Je to na zaplakanie, ze plochozemci, ktori najprv tvrdili, ze covid neexistuje, neskor ze naň nik nezomiera, ti ktori odmietli ockovanie, nosit ruska a respiratory, ti isti plochozemci chcu dnes vysetrovat, preco zomrelo tak vela ludi...
Estoka platia farmafirmy.
Kazdy, kto cita alternativne media predsa vie, ze covid neexistuje.
Covid je len chripôčka. Kazdy predsa vie, ze sa na nu nezomiera
Nakoniec sa mozno zisti, ze ten covid predsa len neexistoval. Bola to globalna medialna operacia - to tvrdil isty bombic a ten o tom nieco vie
Fico organizoval protesty. Na nich sa ale plochozemci nemohli nakazit, lebo covid pre nich este neexistoval
Plochozemci mali predsa zarucene informacie, ze na covid nikto nezomiera, to len lekari falsovali statistiky. Ci to uz neplatí?
Akych 20000 mrtvych? Ved plochozemci mali zarucene informacie, ze na covid nikto nezomiera, len lekari falsuju statistiky.
Apropo covid predsa neexistuje a ak aj existuje tak je to neskodna chripôčka - zarucena informacia. Rychlo sirte kym to zmazú.
Plochozemci su jednoducho experti na vsetko.
Ten virus sa prenasa tzv kvapockami a tie ti respirator bez problemov zastavi.
Podla mna zato moze nedostatok ivermectinu, bromexinu a vodky.
A rozok dnes nebudeme nikomu nikam pchat? Dnes sme teda ludsky?
Odporúčame