Prof krcmery musel chodit s ochrankou. Asi tak si plochozemci predstavuju diskusiu.
Na slovensku ziaden virolog, infektolog nespochybnoval ockovanie. Ze ma obvodak iny nazor... Ako to naozaj povazujes za serioznu diskusiu obvodak vs prof.infektologie?

