40% elektriny vyrobia z obnovitelnych zdrojov. Podiel ev aut sa blizi k 50%. Cinsky vyrobcovia predstavuju spicku vo fotovoltike, veternych turbinach, tepelnych cerpadlach, ev autach.
Ale ako pisem, necakam, ze ty ako rusky troll budes za prechod z fosilnych paliv na obnovitelne zdroje, pricom to robia vsetky velmoci

