Uz ste rok pri moci a zatial ste nikoho ani len neobvinili!
Ved uz konajte!
Uz ste rok pri moci a zatial ste nikoho ani len neobvinili!
Ved uz konajte!
A kedy uz bude niekto z opozicie obvineny?
A ta vrazda lucanskeho sa kedy vysetri?
Ved ste tam rok. Este ste nikoho ani len neobvinili
Inak soros uz skupuje vyrobcov alobalu. Rychlo kupujte, zakial je.
Ak ma koalicia nejake dokazy proti opozicii ohladne atentatu, nech podaju trestne oznamenie. Ved mate policiu aj prokuraturu, tak snad to vysetria
Kotlar riesi ockovanie a kazdy predsa vie, ze tam boli čipy!!!
Ja uz len cakam kedy Kotlar povie, ze cintulu instruoval sam soros pomocou čipov a 5g siete
Mate prezidenta, ministra vnutra, prokuratora
Konajte!!!
Mozno bude uz natrvalo pekar
Konflikt nema vojenske riesenie a preto tam statne zbrojovky predavaju zbrane. Apropo nehovoril niekto ani naboj ukrajine?
Dochodcovia platili 12 mesiacov v roku odvody. Nie 13.
A ten kto spekuloval na zivnosti a platil si min odvody, tak ten nech nevyplakava štát daj
Stale dookola tie iste dristy a klamstva
V roku 98 nemal stat ziaden podiel vo vsz. Uz si to niekde konecne zapis
Predalo sa 50% spp, distribucie, elektrarni za sumu, ktora predstavovala jeden statny rozpocet! To je podla teba za par korun?
Banky mali nedobytne uvery v roku 98 vyse 95 mld korun. By ma naozaj zaujimalo, ako by tuto situaciu riesili plochozemci
A hlavne v 2006 mali slovensko v ramci socialistickych krajin 3. Najvyssiu zivotnu uroven. Na akom mieste sme dnes? 9? 10?
Sprivatizoval 50% spp, distribucie, elektrarni. 100% telekomunikacii. To je podla teba vsetok narodny majetok? A prijem slovenska z privatizacie bol celorocny statny rozpocet - to je u teba bakšiš
Ty mas normalne nahodny generator vymyslov. Oddlzil banky za stovky mld? V ktorom paralelnom vesmire?
Stat je vyborny vlastnik. Dokazuje to posta, cargo, zsr a dalsie zlate nosnice
A preto sme v roku 2006 boli v zivotnej urovni v ramci socialistickych krajin na 3.mieste a v roku 2019 na ktorom mieste? Na 9?
Pamatame si nezamestnanost 18% v 98 a 7% v 06
Inflaciu 10% v 98 a 3% v 06
Ekonomicky rast v 06 cez 10%
Uroky 15% v 98 a 5%
v 06
3.najvysia zivotna uroven v ramci socialistickych krajin v roku 2006 a 9. V roku 2019
A hlavne si pamatame nedobytne uvery v 98 vo vyske polovice statneho rozpoctu, stat pred krachom, devalvacia za dverami...
Bud sa eu automobilky naucia vyrabat tak efektivne ako napr tesla, ktora rozsiruje vyrobu v nemecku, alebo budu musiet zatvarat zavody...
Plochozemci prosim poradte ficovi, ze elektromobilita nema buducnost
Odporúčame