a z mesiaca na mesiac sa da ktory operator vypovedat?
a z mesiaca na mesiac sa da ktory operator vypovedat?
ved si to teraz pozeral, tak daj link!
to je pekna teoria. prax je taka, ze u operatora nevies dat vypoved zo dna na den...
ako ty si naozaj taky jednoduchy, ze si myslis, ze o vysielacich pravach rozhoduje slovan? ten nerozhoduje ani o vysielacich pravach nasej tralala ligy!
ako moze policia zabezpecit, aby nejaky somar neodpalil ohnostroj? Prosim konkretny navod
jasneeeee
to taketo dristy som svojho casu pocuval o mobiloch, ten kto nemal prachy povedal, ze nepotrebuje, to iste potom smartfony, internet.
presne takto rozmyslali komunisti a presne natom ten komunizmus aj zakapal. Clovek, ktory ma odborne vedomosti, zodpovednost, desiatky ludi pod sebou, nemoze mat len o nieco vyssi plat ako napr sofer.
daj zdroj, ked si sa nato teraz pozeral
aby sme boli aspon trocha objektivni, tak by sme mali zaratat aj cenu zariadenia toho domu
To, co si mozu teraz dovolit moji rodicia, ked uz nemaju vydavky na nas na deti, to je na cele galaxie vzdialene od toho, co si mohli dovolit zaslobodna za sociku.
moj kolega mal byt v BA ""zadarmo"". Iba sa musel upisat slovnaftu na 10 rokov na uplne podradnej pozicii za podradny plat
no niekto mal na ranajky vtipnu kasu. Apeluju na mierove rokovania: plny facebook videi. ALE ked je Fico na slavine s ruskym velvyslancom, alebo ked je Blanar s Lavrovom, vtedy su ticho, vtedy nepovedia o mieri ani pol slova!
ja som pisal o niecom inom ale nevadi
jasne. vsetci to maju zle nastavene, len vy dobre.
Medzitym slovan zautocil na slovana a o 300tisic slovanov uz je menej, ten isty slovan nechal vyhladovat v minulom storoci vyse 3 miliony slovanov...
HAHAHA
A konkretne to sa ako prejavuje, ze su proti tej vojne? Videjkami na facebooku? A preco dodavaju zbrane ukrajincom?
ale dobre. toto tu uz cele desatrocia mudrujete, ze my ako slovania mame predsa blizsie k rusku, ale do toho ruska nejdete ani len na dovolenku, ani za studiom a uz vobec nie trvalo zit. Zato v tej hnusnej LGBTDI europe a usa su desattisice slovakov, ktori tam trvalo ziju.
akoze ten kto volil pelegriniho automaticky suhlasi s vojnou? ci co si tym chcel povedat? lebo tak to teda rozhodne nie je.
Povedal kto, ze to bolo za facku? za predaj 50% podielu v spp dostal stat nasobne viac, ako za predaj vsz a slovnaftu! Nehovoriac o tom, ze v case ked tam sefovali meciarovi nominanti tak tieto strategicke podniky robili akurat tak nehorazne straty.
Slovaci patria mentalne do vychodnej eu, velakrat sa to uz ukazalo, preto tu tak zijeme, preto tu je taka zivotna uroven a preto sme jedna z najchudobnejsich krajin europskej unie, aj ked ja si pamatam casy a to uz je co povedat, kedze zase az tak dlho na tomto svete nie som, kedy sme na chvoste eu neboli ani nahodou...
Tapakova nepatri do rodu plochozemcov, takze sa uvidi...
Odporúčame