https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/63048…
strajk ucitelov 2022
od1.1.2023 o 10% a potom od 1.9.2023 o 15%
tak si zisti o kolko isli hore napr platy ucitelov. alebo vies co, nezistuj si nic, ty budes aj tak sirit bludy od rana do vecera
deficit za tento rok je 4,7 mld eur. cize fico je rovnaky neschopak ako matovic, co nie je ziadne prekvapenie
ano. nezvysili si platy. z platu by museli platit dane a odvody. zvysili si pausalne nahrady o 5000 eur mesacne a z toho ziadne dane a odvody neplatia
dobre rano ficoovce
klasicky "argument" ficooviec. este si sa zabudol opytat, ze ake maju pohlavie ti uradnici, to je tiez otazka hodna plochozemca.
inak v roku 2022 bol obrovsky protest ucitelov, ale to tvoja selektivna pamat uz vytesnala
konkretny link mi to sem nechce zobrazit
ale teda ja vychadza z Bilancia štátneho rozpočtu k 31.08.2024
z coho vychadzas ty?
https://www.mfsr.sk/sk/media/tlacove-spravy/…
za 8 mesiacov 4,7 mld sekera a to nie je covid, nie su energie na historickych maximach
šak zdante! preco dvihate poplatky na uradoch? zdante politicke mimovladky a bude aj na 14 dochodok. iba zeby som hadzal cisla len tak od brucha ako to robia svedkovia blahovi
tato vlada spravila za tento rok - za 8 mesiacov sekeru 4,7 mld
mozno preto, ze velka cast ludi odmietala ockovanie /svedsko, dansko zaockovane vysoko nad 70%/ a liecili sa vodkou a bromexinom. Alebo liekom na odcervenie zvierat - ivermectin
kamenicky ta z tychto dristov raz dva vylieci
az taka tragedia to nemohla byt, ked terajsia vlada odklepla dochodcom par dni po volbach 300 mega.
oni si nezvysili platy. oni si zvysili pausalne nahrady. z platu by museli platit dane a odvody, z pausalnych nahrad neplatia nic...
"šetrenie bude obrovské"
tak to je vtip roka. oni nebudu šetrit nic! Obrovske bude zvysovanie dani, odvodov, poplatkov a samozrejme znizovanie prispevku do II piliera
dakujeme ficoovce
to su take porovnania az to brzdi vzduch. ten, kto nema permanentku, nema sancu sa dostat k listkom. cize porovnavat cenu listka pre ludi bez permanentky je off topic
clo sa zaviedlo pre dumpingove praktiky cinskej vlady a nie sme jedini, kto ho zaviedol
clo sa zaviedlo 4.7.2024
takze ake "lacne" cinske elektromobily tu boli 3.7.2024? ved napis konkretny model a cenu
clo sa zaviedlo zaciatkom leta. ake "lacne" elektromobily sa tu predavali pred tym clom?
len vymysliet nieco nove, to akosi europanom v poslednych desatrociach nejde. google, facebook, amazon... este nie tak davno ani neexistovali
alebo aj ta tesla
Odporúčame