slovensko stale berie drvivu vacsinu plyny z ruska a oni maju ten najlacnejsi plyn na svete!
Ibaze by ho predavali aj rusi uz cele desatrocia za trhove ceny
slovensko stale berie drvivu vacsinu plyny z ruska a oni maju ten najlacnejsi plyn na svete!
Ibaze by ho predavali aj rusi uz cele desatrocia za trhove ceny
Ked Ódor predstavil navrh opatreni, z ktorych si buduca vlada moze vybrat, tak SMER, HLAS, SNS sa prebiehali v tom, kto na neho viac napluje.
A ahaho. Statny sviatok skrknuty, odvody zvysene, poplatky zvysene, dotacie na energie zrusene...
čas ukaze, ci to dopadne ako OPIS u nas, co boli ukazkovo premrhane peniaze a pokus č.1 o znízenie byrokracie, ktory ale vobec nevyšiel
do roku 2022 to bolo bezne. gazprom sponzoroval vo velkom futbal
Este raz. Preco je polsko na urovni portugalska a nas predbehlo rumunsko? Tam su dobri kapitalisti a u nas zli?
Slovensko nema rovnu dan!!! Staci ist do obchodu a na rozne potraviny mas roznu dan
Kolko sa vyberie na odvodoch, tolko sa ma vyplatit! A nie 13sty, minimalny, rodicovsky navyse a potom vymyslat nove dane, odvody poplatky...
Fňuk fňuk fňuk. Zase si ti zli kapitalisti zasadli len na slovensko. Zatial co cesi a poliaci su zivotnou urovnou na tom rovnako ako portugalci, nas predbehli aj rumuni a to vsetko len preto, ze ti zli kapitaliati si zasadli len na nas chudacikov slovakov.
Sudruh fico spravil za prvych 6 mesiacov tohto roka sekeru 4 mld!
Ale to plochozemcom nevadi, lebo to je dobry dlh.
Toto ste chceli plochozemci? Aby cigani, fetaci a kadejaka háved beztrestne kradla?
Len najhorsie na tom je, ze vy nemate ani štipku sebakritiky. Vy si nikdy nepriznate, ze schvalili somarinu.
Zopakujem otazku: pride ti pokuta 350 eur pri kradezi v hodnote 700 eur, dostatocne odradzujuca?
Ja viem, ze chces obhajit neobhajitelne. Ale pride ti pokuta 350 eur pri kradezi v hodnote 700 eur, dostatocne odradzujuca?
Kolko myslis, ze asi tak trva zlodejom, nez sa to medzi nimi takato informacia rozsiri?
Presne takuto odpoved som cakal od hlupaka, ktory je absolutne nekriticky k svojej oblubenej politickej strane
Toto ste chceli plochozemci? Aby cigani, fetaci a kadejaka háved beztrestne kradla?
Len najhorsie na tom je, ze vy nemate ani štipku sebakritiky. Vy si nikdy nepriznate, ze schvalili somarinu.
5,6 mld za necelych 8 mesiacov. Skus pouzit trojclenku aby si vypocital kolko to bude za 12 mesiacov
Fico financoval progresivne mimovladky! To plochozemcom nevadi?
Nadacia milana simecku dostala v rokoch 2012-2019 od statu vyse 700tisic eur
Fico odstup!
Nikto nekazal ficovi davat granty simeckovcom. On sa tak rozhodol
Fico kritizuje granty pre simeckovu rodinu. Lenze aj ficova vlada davala v minulosti granty simeckovcom. Ficovi to vadi az teraz, lebo az teraz je simecka v politike...
Odporúčame