clo sa zaviedlo pre dumpingove praktiky cinskej vlady a nie sme jedini, kto ho zaviedol
clo sa zaviedlo pre dumpingove praktiky cinskej vlady a nie sme jedini, kto ho zaviedol
clo sa zaviedlo 4.7.2024
takze ake "lacne" cinske elektromobily tu boli 3.7.2024? ved napis konkretny model a cenu
clo sa zaviedlo zaciatkom leta. ake "lacne" elektromobily sa tu predavali pred tym clom?
len vymysliet nieco nove, to akosi europanom v poslednych desatrociach nejde. google, facebook, amazon... este nie tak davno ani neexistovali
alebo aj ta tesla
keby len 13. este aj minimalne, ktore chce danko zase dvihat a nemozeme zabudnut na rodicovske dochodky. cca 1,5 mld rocne
elektromobily stoja v kategorii stredna trieda rovnako ako spalovak, v kategorii nizsia stredna trieda su cca o 20% drahsie.
slubovali ste benzin za 5 eur
ak nechcu dopadnut ako nokia alebo ericsson, tak musia inovovat a zvysovat efektivitu
no toto
Tak ludia im zvolili peleho za prezidenta aby mali pokoj a klud a oni takto. Esteze sebe tiez nezvysili platy. Sebe zvysili pausalne nahrady o 5000 mesacne, z ktorych nemusia platit ani dane ani odvody
Dobre rano ficoovce
Podstatne je, co si myslí pan minister. ten sa predsa nemyli
vw nevie zohnat ludi v nemecku, cesku ani na slovensku. ak cast vyrobi vedia zautomatizovat, tak v tom nevidim zasadny problem
1/ policajtov urcite plati soros
2/ tato vlada kedze ma pokoj a kľud, pracuje na 236,8%
3/ to policajti si akoze nevsimli tie lacnejsie potraviny, energie, benzin?
4/ a co este chcu? sirit nenavist a zlobu?
fajn, ze si priznal chybu. to pospisil nespravil dodnes...
tato vlada odbornikov a plochozemcov ma kľud a pokoj na pracu a vysledky je samozrejme vidiet:
lacnejsie potraviny, energie, vyssie dochodky a deficit za 8 mesiacov roku 2024 iba 4.7 mld eur.
"""ďakujeme"""
Fuuuuuuuu
Tak toto je uz fakt silna kava.
SR ma 4,5 mil ludi, ktori mozu volit. Kolko hlasov ziskala koalicia? Cca 1,3 miliona. To je ta drviva vacsina?
PS vyhralo volby aj v ziline, b.bystrici, presove, kosiciach
A len tak medzi nami, na privatizacii sa ista rodina dankovcov z revucej nabalila viac nez dost
Zabudol si ten najpodstatnejsi udaj a to deficit od zaciatku roka
Takze tato vlada odbornikov, ktora ma klud a pokoj, spravila sekeru za 8 mesiacov 4,7 mld eur
Gratulujem plochozemci
Plochozemcov je malo a to je len dobre. A samozrejme skromny kapitan v cele.
Ukaz mi tie 4 mld, ktore odchadzaju z privatizovanych podnikov. Len pripominam, ze elektrarne davaju vsetok zisk uz 18 rokov do stavby novych blokov, cize nevyviezli nic
Z privatizovanych podnikov nejde ani nahodou von 4 mld eur rocne
Pre pana jana. Ja naozaj diskutujem s dospelym?
Daj link kde sav tvrdi, ze sprivatizovane firmy vynasaju zo SR 4 mld rocne. Je to nezmysel.
Treba kritizovat tych, za ktorych vlady vznikli tie nedobytne uvery. Nie toho, kto to musel hasit. Mohli sme si vytlacit tych 100 mld, lenze to by spustilo devalvaciu a inflaciu, mohli sme nechat tie banky padnut a s nimi vsetky uspory domacnosti a mohli sme nieco sprivatizovat a tym zaplatat tuto megadieru.
A kolko zarobil stat? Nic. Hold to je cena za budovanie slovenskej kapitalovej vrstvy a ako bonus bola nezamestnanost 17% v roku 98.
Odporúčame