ano, a to je problem? ak clovek nabija kazdu noc 8 hodin, za cely rok si nabije na 40 az 50 tis.km.
ano, a to je problem? ak clovek nabija kazdu noc 8 hodin, za cely rok si nabije na 40 az 50 tis.km.
rozdiel medzi spotrebou elektriny na slovensku v spicke a v noci je viac ako 800 MW. Cize uz dnes vieme bez problemov v noci vyrobit dalsich 8x800=6400 MWh. A dokazeme to 365 dni v roku. to mame cca 2300 GWh rocne!!! Pre kolko aut to vystaci? to skus vypocitat ty.
milionkrat vyvratene dristy - co veta to klamstvo
Ajajaj. Byvali odbornici na spike protein su teraz odbornici na ustavu
Soros mi poslal noty
Treba zrusit nie len UPŠ, ale aj ustavny sud a vlastne aj vsetky sudy a o vine alebo nevine bude rozhodovat centrala smeru a taraba
No kto to kedy videl aby ustavny sud spochybnoval napady birmovaneho komunistu?
kto to kedy videl aby nejaky ustavny sud stopol genialne napady birmovaneho komunistu!
Za 12 rokov smeru ste odsudili az 2 politickych nominantov aj to zo sns.
Takze tebou menovani mozu spavat kludne
Nezvitazil vyboh a bodor
Cize je to minimalne remiza
A preco to stale nevyslo v zbierke zakonov? Schvalili to v zrychlenom konani a teraz natahuju cas ako sa len da, aby to aspon den platilo, cim by sa premlcalo neuveritelne mnozstvo veci
Ak by to bolo len o ruseni UPŠ, tak nerobia toto divadlo s vydavanim v zbierke zakonov a nekonecnym natahovanim casu aby to platilo aspon den.
Tato finta, ktorou chceli za kazdu cenu zabezpecit aby zakon platil aspon den, smerakom nevysla
Zruste tie premlcacie doby a riadne ho sudte!
Fico spravi vsetko preto aby to platilo aspon den
Premlcalo by sa obrovske mnozstvo veci, ze pan vyboh, bodor...
Su trestne stihani za veci, ktore po novom by boli okamzite premlcane
Prospeje to vybohovi, bodorovi a hascakovi.
A kto koho mucil?
Ty si asi nepochopil ten moj sarkazmus
Proste za kazdu cenu chcete aby schvalene protiustavne znenie platilo aspon den.
Kto na tom asi tak ziska?
Mali by ste aj ustavny sud zrusit! Kto to kedy videl, aby ustavny sud spochybnoval navrhy birmovaneho komunistu
A nebude pravdepodobnejsie, ze poslanci vladnej koalicie narychlo schvalili brak?
Odporúčame