Preco su nizke? Pretoze ten, kto dnes pobera dochodok aj z II. piliera, platil drvivu vacsinu odvodov do I.piliera a hlavne z neho teda dostava dochodok
Dokonca aj dnes ak ma clovek II.piler, tak ide 80% odvodov do I.pilera a len 20% odvodov do II.
Preco su nizke? Pretoze ten, kto dnes pobera dochodok aj z II. piliera, platil drvivu vacsinu odvodov do I.piliera a hlavne z neho teda dostava dochodok
Dokonca aj dnes ak ma clovek II.piler, tak ide 80% odvodov do I.pilera a len 20% odvodov do II.
Bolo mi jasne, ze profesori farmacie sa tu budu zase odbavovat.
A rano šup za pás.
Bohuzial to iste robila aj matovicova vlada, takze smeraci maju argument, ze ked tam mohol byt pcolisky, tak tam moze byt aj gaspar
Este raz a pomaly si precitaj clanok.
O unikajucom aute hovorili policajti v suvislosti s uplne inym pripadom, kde bolo aj kradnute spz a vodic mal nelegalnu zbran
kto povedal,ze "Keď videl za sebou policajné autá, unikal a keď ho zablkovali sa hral na frajera..." ? Ty si cital clanok?
akoze smer spravi poriadok?
Opozicia a hlavne matovic moze byt akurat tak ticho. S Pčolinským nastavili "laťku" a smeraci to samozrejme vyuzili. To iste ÚPŠ. To ich nenapadlo, ze smer vyuzije nominaciu lipsica a budu o vsetkom tvrdit, ze to boli politicke procesy na objednavku?
Najviac zaockovane staty mali od 04/21 do 04/22 nasobne menej mrtvych ako slovensko
Ze sme mali menej nakazenych je nam vies co platne.
Tie obede maju na svedomi ludia, ktori aj dnes maju krv v ociach, ked vidia niekoho s respiratorom. Ti isti propagovali ivermektin liek na odcervenie zvierat a tvarili sa akoby mali doktorat z farmacie - neustale ste mudrovali o spike proteinoch a podobne.
Najviac zaockovane staty mali od 04/21 do 04/22 nasobne menej mrtvych ako slovensko
Nech zije bromexin a vodka. Na zdravie
19.5.2020
Švédsko vedie v počte obetí COVID-19 v Európe na počet obyvateľov.
Krajina momentálne registruje omnoho vyšší počet úmrtí než susedné krajiny Dánsko, Nórsko a Fínsko.
Atd atd
Nizke cisla v umrtnosti mali vdaka ockovaniu, mali jeden z najvacsich podielov tzv posilnovacej davky - tretej davky
Vo svedsku neboli opatrenia naj jar 2020. A kedze mali najhorsie cisla z okolitych statov, tak potom uz mali rovnake opatrenia ako vsetky staty, vratane respiratorov a boli vysokozaockovanou krajinou
20000 mrtvych na chripocku pozdravuje zo zahrobia
A das aj nejaky zdroj svojich tvrdeni? Ci zas len vymyslene dristy?
a ti, ktori to cely cas kritizovali, teraz obhajuju anexiu krymu a ostatne ruske akoze "naroky"
a na aljasku si nahodou nechcete narokovat?
ak by kazdy stat zacal takyto vojensky revizionizmus, tak cela europa hori!!!
dokial mali teple fleky, tak im blazon igor samozrejme nevadil. ze je matovic magor a neriadena strela, muselo byt kazdemu jasne min od roku 2021. Vtedy mali vypovedat poslusnost. Mohla vlada normalne dovladnut a fico by uz bol na smetisku dejin. Ludom, ktori stali za matovicom aj v roku 2022 pri odchode sas, moze fico ruky, nohy bozkavat... Vtedy sa lamal chlieb, teraz je uz neskoro.
tolko byrokracie a tym padom aj uradnikov, kolko je na slovensku, taku krajinu by sme v eu hladali len tazko. Lenze prepustat niekoho z tepleho fleku, to sa nasim populistickym politikom nechce...
Odporúčame