mozno nakoniec aj Judr fico zisti, ze tych jeho kumpanov neposlal za mreze UPŠ, ale sud.
mozno nakoniec aj Judr fico zisti, ze tych jeho kumpanov neposlal za mreze UPŠ, ale sud.
Putinova alternativna historia patri skor do rubriky zabava
Putin este den pred utokom tvrdil, ze to je len cvicenie. to co on povie nema ziadnu hodnotu
nutnou podmienkou na prijatie krajiny do NATO je, mat vysporiadane hranice so susedmi, co ukrajina nema od roku 2014. Vstup ukrajiny nebol ani nahodou na programe dna...
A ked uz teda ide o jadrove zbrane, tak ak by usa velmi chcelo, tak by ich mohli dat na pobaltie
usa sa chcelo zmocnit ruskych nerastnych surovin a preto rusko zautocilo na ukrajinu?
Tieto dristy tu ruska piata kolona opakuje uz 2 roky: prestanme dodavat zbrane ukrajine a bude "mier". Ano bude taky "mier" ako bol v ČSR po 68.
čo priznala nemocnica v stredu?
ale na rozdiel od danka, ma aspon štipku svedomia, chybu si priznal a odstupil z parlamentu. zatial co danko zatlka a zatlka a fico ho obhajuje
Kapitan by nikdy taketo nieco nespravil, aby si co i len chybu priznal. Kapitan totizto chyby nerobi
Takto sa to robi do psej matere
kolko krat rusi zasiahli vo vychodnej eu od roku 1939?
tak som zvedavy ci aspon jedneho jedineho odsudia
A kde je uvedeny? na strankach infovojny?
a konkretne zaco ich chces sudit? Zato, ze nakupili vakciny, ale ludia žrali radsej lieky na odcervenie zvierat?
Zdravotnici predpokladali, ze ludia sa budu chciet dat zaockovat proti chorobe, na ktoru zomieraju tisice ludi. Slovaci sa radsej liecii bromexynom a vodkou, pripadne ivermektinom /liek na odcervenie zvierat/.
inak presne takyto "mier" ako bol v ČSR po 68, si predstavuje blaha a spol teraz na ukrajine. a tiez potom budu mudrovat, ze oni vlasne zachranili svet pred 3. svetovou...
samozrejme ako vzdy, rusi obsadenim alebo zautocenim na inu krajinu posilnuju mier
HAHAHA
Eeeej beťár. Ty si mal ist do politiky, takto elegantne sa vyhnut neprijemne otazke. Mas 1*.
Ano privatizovalo sa tak, ako sa privatizovalo, banky mali v roku 98 nedobytne uvery vo vyske 100 mld korun, eurofondy sme vyuzivali, tak ako sme vyuzivali, zdravotnictvo a skolstvo sme dali na chvost zaujme. Tak sme volili, tak sme bačovali.
Ale spat k mojej otazke. Zaplatia to dnesni pracujuci a vnuci dnesnych dochodcov.
P.s. ten, kto nespekuloval napr nerobil na cierno, neplatil si ako zivnostni stale minimalne odvody, ten ma slusny dochodok. A preco by sme mali byt solidarni s tymi, co si napr nechali vyplacat min mzdu a zvysok na ruku, tym padom mali vyssi plat? Lebo presne takychto ludi ochranuje institut minimalneho dochodku. A je to falosna a nespravodliva solidarita.
Tento rok vyzbiera socialna poistovna o cca 2 mld menej ako vyplati. Tie 2 mld. si musime pozičat. Kto to asi tak bude splacat?
Odporúčame