tak to pozor. ak by fico usetril 1,5 mld odstrihnutim sa od nejakej burzy, tak to v momente spravi a vsade by sa prezentoval, ako usetril a zatocil s nenazranou burzou, ktora nas ožobračuje. to je majster populista. lenze vsetky ceny sa urcuju na zaklade cien trhu, aj dvojstranny priamy kontrakt medzi napr SE a ZSE, tak cenovo vychadza z toho, co je na burze


