Hovorili to matovicovi a budu to hovorit aj teraz ficovi.
Hovorili to matovicovi a budu to hovorit aj teraz ficovi.
ano dnesni pracujuci a ich deti budu mat almuznu. Budu totizto splacat dlhy, ktore narobili populisticke vlady. Ale to dnesnych dochodcov nezaujima
tohtorocny deficit bude cca 8 mld, z toho ide 1,8 mld na 13ste dochodky, rodicovske dochodky, minimalne dochodky
kritizovali samozrejme aj matovica, ale to uz si nepamatate, lebo matovic robil zly dlh a fico robi dobry dlh.
jasne. aj za ten dnesny vietor moze usa, aj zato, ze nevieme postavit nemocnicu aj ked na nu mame peniaze z eurofondov, aj za nase ubohe skolstvo moze usa a samozrejme aj zato, ze na vytnutie stromu vo vlastnej zahrade potrebujem od uradnika vagon papierov. za vsetko moze zle zle usa
je absolutne irelevantne aky je priemerny dochodok a ci to je almuzna alebo nie. Riesenie urcite nie je brat nove pozicky a zadlzovat deti a vnukov.
joooj. ta amerika si na nas chudacikov slovakov tak strasne zasadla a stale nam nieco diktuje a skodi. ale iba na nas chudacikov slovakov. na ine postsovietske krajiny si nezasadla, kedze tie nas v zivotnej urovni dobehli, alebo predbehli.
24.11.2022:
Rozpočtová rada zároveň kritizuje, že návrh rozpočtu nebol zostavený v súlade s výdavkovými limitmi, hoci zákon to už predpokladá. Bol to aj prísľub v rámci plánu obnovy. Vláda taktiež nedeklarovala spôsob, ako sa vyrovná so sankciami dlhovej brzdy. „Bolo by najlepšie modernizovať ústavný zákon, aby sa dlhová brzda zosúladila s výdavkovými limitmi. No zatiaľ posun nevidíme,“
24.6.2022
Prezidentka znova nepodpísala protiinflačný balík. Obráti sa na Ústavný súd
Rec je o tom, ci to kritizovali analytici a ano kritizovali aj matovica
Dalsia selektivna pamat
Kritizovali ich aj vtedy, ale nato tvoja selektivna pamat uz zabudla, lebo matovic robil zly dlh a fico robi dobry dlh.
za 20 sekund som nasiel toto
24.11.2022:
Rozpočtová rada zároveň kritizuje, že návrh rozpočtu nebol zostavený v súlade s výdavkovými limitmi, hoci zákon to už predpokladá. Bol to aj prísľub v rámci plánu obnovy. Vláda taktiež nedeklarovala spôsob, ako sa vyrovná so sankciami dlhovej brzdy. „Bolo by najlepšie modernizovať ústavný zákon, aby sa dlhová brzda zosúladila s výdavkovými limitmi. No zatiaľ posun nevidíme,“
Ehm, ze som taky smely. Kto schvalil rozpocet s 8 mld deficitom?
Mna to bavi pozerat sa do tej pece ked hori.
Ale z ekonomickeho hladiska, pokial si to drevo neporezete a nenarubete, tak o setreni nemoze byt ani rec.
A ze nato doplatili hlavne bohati, to tvrdili samozrejme komunisti. Realne ludom, ktori vlastnili fabriky, hotely... zobrali vsetko uz v 48, nielen tu fabriku ale aj dom, auto...
V 53 komunisti ukradli vyse 50 mld. Konkretne aki bohaci to mali? Ozajstni bohaci uz davno sedeli v base, alebo makali v baniach.
Celkom presne si vysvetlil, kde komunisti vzali peniaze na to ich legendarne budovanie
Ano. Inflacia ti odkrojila z uspor za posledne 2 roky aj 30%
Pri menovej reforme sa peniaze zamienali 50:1. Trocha rozdiel.
Obycajne komunisticke dristy.
Sukromne vlastnictvo firiem bolo v rozpore s komunistickym videnim sveta, preto vsetkym vsetko pobrali. Nasledne komunisti nahnali vsetkych rolnikov do druzstva, takze moja prababka musela vlastnu svinu zabijat v noci na cierno, lebo to uz nebola jej svina ale druzstevna. No a nasledne sa zacalo budovat vojnove hospodarstvo, kedze stalin bol presvedceny, ze bude 3. svetova. Takze zakial v celej eu sa pridelovy system pomaly rusil, u nas sa zoznam tovaru na pridel rozsiroval, pretoze vsetky vyrobne kapacity isli na vyrobu zbrani. Tym padom sa ludom mnozili uspory, ktore ale nevedeli minut. V civilizovanom svete by nasledoval bankrot, u nas to vznesene oznacili ako menova reforma - kradez vsetkych uspor. A kedze ludom zobrali vsetky peniaze, tak mohli pridelovy system zrusit, vyrovnali ponuku a dopyt, kradezou vsetkych uspor.
Dufam, ze toto uz nie je vagne
Komunisti najpr okradli vsetkych bohatych v 48, potom rolnikov a nasledne vsetkych ostatnych v 53.
To sa buduje za nakradnute
Komunisti najpr okradli vsetkych bohatych v 48, potom rolnikov a nasledne vsetkych ostatnych v 53.
To sa buduje za nakradnute
Len idiot si mysli, ze ti niekto garantuje na x rokov dopredu nejaku stabilnu cenu.
Odporúčame