mate policiu, NAKA, generalneho prokuratora! ak to bolo nelegalne konajte! naco píšu brozurky?
mate policiu, NAKA, generalneho prokuratora! ak to bolo nelegalne konajte! naco píšu brozurky?
kto vyhlasil nudzovy stav 16.3.2020 a zavrel vsetky skoly? kto zavrel vsetkych ludi prichadzajucich zo zahranicia do karanteny? kto zavrel vsetky hranicne prechody?
V kazdej eu krajine bola ista forma lockdownu, aj vo svedsku
Mate policiu, NAKA, generalneho prokuratora. Na nic viac ako pisanie brozurok sa nezmozete? Lipsica aspon z niecoho obvinite, ked uz nastolil take bezpravie, alebo ostanete pri brozurkach?
slovenska posta pozdravuje
k pozdravu sa pripaja aj udajna sliepka, ktora znasa zlate vajcia
nula rovnako ako fico za 12 rokov. nejaky dalsi dokaz, ze stat je katastrofalny vlastnik?
Ano, slovensky stat je katastrofalny hospodar. Mame nemocnice v otrasnom stave, ale novu nevieme postavit ani z eurofondov!!!
ak to statna firma spravi rovnako dobre za rovnake peniaze, tak preco nie. len aby to nedopadlo tak, ze statna firma bude nasledne platit nejakej schrankovej firme za poradenstvo a robota bude odflaknuta, ale mavne sa nad tym rukou, lebo vsetky koalicne strany dostanu drzhubne.
samozrejme. a v rakusku byvaju v jaskyniach, lebo stat im tie byty nestihol este postavit
zeby to bolo tym, ze sukromne vlastnictvo firiem vtedy neexistovalo?
Treba to dat statnej firme. tam sa lahsie kradne
totalne neschopni stat nevie dlhodobo eurofondy ani len minut, nieto este zmysluplne investovat! Kazde programove obdobie mame obrovske mnozstvo nevycerpanych penazi. Vsetky nemocnice su totalne zastarale a maju nevycislitelny investicny dlh, ale ked mozme postavit nemocnicu z eurofondov alebo z planu obnovy, tak to nie sme schopni.
magor vs kapitan
Tesim sa uz teraz
Ak ak ak
Ak by rusko nezautocilo, mohlo 300 tisic slovanov stale zit
Lenze tie dane zvysil SMER, takze to je dobre zvysenie. Zle zvysenie by bolo, ak by to zdvihlo PS.
uz 70 rokov to tika a furt ništ
co maju sankcie s cinou, alebo s tym, ze rusi znizovali dodavky plynu od leta 2021
Nemecko vsadilo na riskantne kone /čína, rusko/ a dlho im to vychadzalo. Bohuzial pre nich a tym padom aj pre nas, v čine sa zosypal stavebny priemysel a od covidu tam nerastie hdp tak, ako by chceli a rusi sa zase postarali na 2,5 roka o najvyssie ceny plynu v historii.
ty si stojis na vedeni?. tvrdis, ze mame rovnake ceny. nemame rovnake ceny a ako priklad som ti dal napr byty
za 250 tisic si kupis vo viedni mozno garsonku, ale nevadi mame rovnake ceny
Odporúčame