a este poistky, dan z nehnutelnosti, odvoz odpadu, vsetky remeselne prace, nehnutelnosti atd atd
a este poistky, dan z nehnutelnosti, odvoz odpadu, vsetky remeselne prace, nehnutelnosti atd atd
nie kazdy musi byt hlupak a tvrdit, ze mame rovnake ceny ako v rakusku
rešpektujem tvoju vieru
v com je lepsia predavacka v lidli v bratislave od tej v michalovciach?
napisat, ze mame rovnake ceny za tovar a sluzby moze len hlupak. nato sa neda nijako odpovedat, lebo to je klamstvo, rovnako ako udajna priemerna mzda 5000 eur
My sa mozme porovnavat s rumunsko, bulharskom, srbskom, maximalne s madarskom
a kde mas šoroša, bruselsky diktat, kozmicke ziarenie?
to by predsa ostalo tak isto ako teraz. takyto ludia predsa nedostavaju ani dnes starobny dochodok
kto prisiel o ake peniaze. tebe co sa zase sniva?
nic take nepisal
a na koho by sa potom vyhovarali, ze maju mizerny dochodok?
podstatne je, naco realne mame. nie ci je 600 eur vela alebo malo
Tak ako si ja nekupim novy mercedes, lebo nan jednoducho nemam, nemali by teraz vyplacat dochodky na ukor vyssieho dlhu.
na slovensku treba stavebne povolenie aj na stavbu snehuliaka!!!
domova ČOV neverending story
prezradim ti strasnu novinku. ten, kto uz dostava penziu z II piliera, platil drvivu vacsinu odvodov pocas svojho zivota do I.piliera. Aj ja platim dnes 4% do II piliera, 14% do I.piliera + 4,5 % rezervny fond socialnej poistovne
nastuduj si, co je zlozene urocenie
aha. takze uz to nie je predpoklad, ale dokonca pravda.
Alebo dobre. dam ti samozrejme sancu rozvinut tvoj hlboky predpoklad a mozes ma poucit, preco z 2.piliera neuvidime ani euro?
tvoje predpoklady rozpravaj kamaratom pri borovicke
tieto rozpravky si nechaj do piatej cenovej
estonci maju vyssie platy a nizsie ceny, takze realne si ten estonsky dochodca moze kupit porovnatelne co slovensky, ale pracujuci estonec si kupi vyrazne viac ako pracujuci slovak
aj kebyze tie davky uplne zrusis, tak usetris 1% zdrojov. Lenze my sme v stave, ked potrebujeme usetrit 25%
Odporúčame