Do ciny vyvazaju o 8 mld m3 viac plynu, do eu o 100 mld m3 menej, ale vobec nemas problem napisat, ze export do eu nahradili exportom do ciny
Do ciny vyvazaju o 8 mld m3 viac plynu, do eu o 100 mld m3 menej, ale vobec nemas problem napisat, ze export do eu nahradili exportom do ciny
Kolko km2 si usa privlastnilo po 2 sv.vojne?
O rozpade kapitalizmu, nato, krachu usa sa hovori uz minimalne 60 rokov
1) rusi ziskali kolko % ukrajinskeho uzemia za posledny rok?
2) kolko % z rozpoctu nato ide na podporu ukrajiny?
3) preco rusi presuvaju bombardery a lodstvo stale viac dalej od frontu?
Teda zatial to moc nevyzera, ze rusi budu nieco diktovat.
Tak to je minimalne vtip tyzdna
Lenze ciele ruska - demilitarizácia ukrajiny, stopka rozsirovaniu nato, sa tiez ukazali ako nerealne
Prelozene do slovenciny, s ruskom mozte by za dobre, ak ste ich servilni pritakavaci. Inak pride hned zasah, napr ako v cssr 68
Trhove ceny su za 1MWh. A tie su pre eu rovnake, bez ohladu nato, kto ten plyn dodava.
Rusi uz cele desatrocia predavaju plyn za trhove ceny. To je za take iste ako napr nori...
Prelozene do slovenciny, do ciny vyvaza o 8 mld m3 viac, do eu o 100 mld m3 menej
Vsetko podla planu
Kto tu od rana do vecera pluje na ten fuj brusel a ospevuje rusko?
Fico nic nekonsoliduje. Zdvihol dane, odvody a poplatky o 1,5 mld a deficit klesol o 100 mil. - zo 7,9 mld na 7,8.
Smer Grecko!
No ved uznajte. Ako ma fico zabezpecit, aby sme sa zadlzili aspon na 3 generacie dopredu a pritom nedobehli v kupyschopnosti ani rumunov, ak v kazdej statnej búde nebude mat svojho cloveka?
Co by svedkovia blahovi hulakali ak by den volna na 1.9. zrusil ktokolvek iny? To by ste hned pisali, ze soros ide znicit slovensko.
Robo toto je tvoja sanca. Zvolaj mierove rokovania aj kapitáň pomoze. Dostanete nobelovu cenu za mier a cely svet vam bude vdacny
Bola to vlada amaterov a populistov.
A teraz mame vladu amaterov, populistov a mafianov
Konkretne ako to natahovala?
Kapitáň a jeho f16 pozdravuju
Ficoovce doteraz nechapu, ze o vzati ci nevzati do vazby rozhoduje len a len sud, rovnako aj o odsudeni ci neodsudeni. Nie specialna prokuratura.
Odporúčame