Za najsamlepsieho premiera sme za 12 rokov klesli v kupyschopnosti o 5 miest v ramci eu az za rumunsko a myslim, ze momentalne sme za bulharskom
Samozrejme, svedkovia blahovi ten pad o 5 miest dodnes nezaznamenali
Za najsamlepsieho premiera sme za 12 rokov klesli v kupyschopnosti o 5 miest v ramci eu az za rumunsko a myslim, ze momentalne sme za bulharskom
Samozrejme, svedkovia blahovi ten pad o 5 miest dodnes nezaznamenali
Aj blazon igor neustale vyplakaval na novinarov, ze nevedia ocenit jeho genialne umysly
Smer a sns to vybavili. Ale tvoja selektivna pamat uz zabudla.
V civilizovanych statoch funguje trhova ekonomika.
U nas v populistane stat plne zadotuje energie a v zapati zvysi dane , odvody, dlh.
Ktori americki lokaji objednali f16 ?
Tak to je vtip dna.
V civilizovanych statoch uz ziadne dotacie nie su, kedze trhova ceny elektriny aj plynu je uz nizsia ako v roku 2021
Naivni rojkovia stale nechapu, ze stat vlastne peniaze nema. Ma nase dane a odvody. Tie dotacie na energie zaplatia ti isti ludia, ktori teraz 'usetria', ale zaplatia to aj s urokmi.
Rok 2023 deficit 7,9 mld
Rok 2024 deficit 7,8 mld a to zvysili dane a odvody o 1,5 mld
Slovaci musia padnut na hubu ako greci, potom sa budeme dva roky vyhovarat, ze to nie my ale cela intergalaxia zato moze, tak ako sa vyhovarali greci a potom mozno konecne pochopime, ze to neudrzatelne prezieranie penazi budeme musiet raz zaplatit aj s urokmi, tak ako to nakoniec pochopili aj greci
Ale ved obvinte, obzalujte a odsudte konkretnych ludi. Co tu furt vyplakavate?
Mate policiu, generalneho prokuratora. Nech sa paci obvinte, obzalujte, odsudte, ked sa teda take zavazne skutky objavili. Ci ste taki neschopni, ze to nedokazete?
Rec bola o predvolebnych sluboch a tam ani len naznakom nikto nehovoril o ruseni specialne prokuratury, zrazu ju chceli rozpustit do konca roka!
Za vznik specialnej prokuratury hlasoval aj fico! Mate policiu, generalneho prokuratora, nech sa paci obvinte lipsica.
O zvysovani odvodov, dani, znizovani prispevku do 2.piliera, ruseniu dna ustavy, specialnej prokuratury... v kampani rozhodne nehovoril
Cely tvoj prispevok je vyplakavanie ala igor matovic.
Fňuk fňuk fňuk. Aj blazon igor neustale vyplakaval a stazoval sa na novinarov.
P.s. ako vela by ste stekali, ak by den ustavy zrusili progresivci? Tych by ste vesali za zradu
Ciel finska bolo zabezpecit, aby aj u nich neprebehla 'specialna operacia'. A to dosiahli
Ruska piata kolona stale nechape, ze nikto nenutil pobaltske staty, ani polsko a xy dalsich, aby do nato vstupili. Tie staty tam chceli vstupit a dobrovolne. Mali svoju skusenost s ruskom a vedeli, ze len clenstvo v nato bude zaruka, ze ich rusi uz bratsky neobsadia.
Ukrajina mala od roku 2014 nevysporiadane hranice a vstup do nato bol scifi
Zaujimave, ze vstup finska do nato putin bez problemov prexil
Co ma cena plynu v usa s nasim deficitom?
Co ma eu s nasim deficitom?
Co maju vypnute jadrove elektrarne s nasim deficitom?
Rusko odstrihlo od plynu 6 statov, jediny stat, ktory sa dobrovolne vzdalo ruskeho plynu bolo polsko. Kolko plynu islo cez ns1 v case vybuchu?
Rusi dodavat nechceli, preto sme zavisli aj od usa
V bosne boli stovky masovych hrobov. Kedy ukazu masove hroby aj rusi?
Ako to naozaj ideme prepocitavat 90 mld korun z roku 1998 na eura a porovnavat to z dnesnymi peniazmi?
V roku 98 bol priemerny plat 10000. Cize tych 90 mld bolo 9 mil. priemernych platov. Cize dnesny ekvivalent je 13 mld.eur. a to sa stale bavime len o nedobytnych uveroch
8 mld deficit je aj buduci rok, ci aj to sa budete vyhovarat na matovica?
Slovensko ma drvivu vacsinu plynu stale z ruska. Preco stat dotuje ten najlacnejsi plyn na svete? Asi preto, ze ho rusi uz cele desatrocia predavaju za trhovu cenu - rovnaku ako aj napr norsko
Bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych?
My nedavame 2% na zbrojenie ale na chod celej armady vratane ministerstva...
Ktory stat na svete nema vydaje na armadu?
Mozno si si to nevsimol, ale vedla nas prebieha najvacsi ozbrojeny konflikt v eu od druhej svetovej, pricom utociaci stat nas zaradil medzi nepriatelske krajiny
Ten deficit 8 mld nevznikol primarne ani sekundarne kvoli armade
Odporúčame