Ved fico robi to iste ako neschopak matovic, na ktoreho ste 3,5 roka pluli. Ci matovic robil 'zly' dlh a fico robi 'dobry' dlh?
Ved fico robi to iste ako neschopak matovic, na ktoreho ste 3,5 roka pluli. Ci matovic robil 'zly' dlh a fico robi 'dobry' dlh?
Matovic nas nasmeroval do grecka, s ficom sa tam uspesne doplavime.
P.s. blazon matovic aspon mohol vyplakavat, ze covid, inflacia, drahe energie. Aky je dovod na taky obrovsky deficit v roku 2024?
Matovic nas nasmeroval do grecka a s ficom tam uspesne dorazime
Az nato, ze priorita bolo delenie flekov, nove ministerstvo, rusenie specialnej prokuratury a az potom rozpocet
Tak vinnika uz mame - ukrajina. Ze sme si poschvalovali dochodky navyse za 2 mld rocne, danovy bonus za 1 mld, dotacie na energie za 2 mld, to je len taky detail
A kto schvalil rozpocet s este vyssim deficitom?
Ja som kritizoval uz v roku 2017 pri schvalovani minimalneho dochodku, ze to su prezrane peniaze, dlhodobo neudrzatelne. Smeraci este pridali 13sty dochodok, igor dal danovy bonus, krajniak rodicovsky, samozrejme energie sa dotuju vsetkym.
A bum, zrazu ste sa zobudili a zistili, ze ideme na titaniku do grecka a nezabudli k tomu pribali 12000 novych uradnikov
Treba tie peniaze vsetky prezrat a zadlzit nas co najviac. A ze za 20 rokov bude mat stat na 10 dochodkov rocne. To dnesnych dochodcov nezaujima.
A riesenie je co? Zadlzit nas na 3.generacie dopredu? Ale hlavne, ze dochodcovia budu mat teraz plne brucha. Ze za 20 rokov nebude mat stat ani na 11 dochodkov, nieto 13, to uz nikto neriesi!
Rovnako aj minimalne dochodky - ten, kto si platil min. odvody, alebo si nechal platit min. mzdu a zvysok na ruku a pritom sa chechtal, ze statu neda nic, nech ma aj taky dochodok
Adresne dotacie energii
Zrusit rodicovsky dochodok, vlaky, obedy zadarmo a neviem co este, vyrazne znizit byrokraciu a redukovat statnu spravu a hlavne konecne zacat investovat, nie prezierat peniaze
A fico ide na tom nieco zmenit? Ved to je rovnaky neschopak jak blazon igor
Setrit?
Smer za 12 rokov nespravil nic, aby znizil vydavky statu
Matovic nas nasmeroval do grecka a fico nas tam uspesne doplavi
Oblecte si zachranne vesty
Ja ako rodic vychovavam, urcujem hranice, vytvaram hodnoty...
Ze tu niekto nieco pretlaca je za mna vyhovorka
Ja ako rodic vytvaram tradicie u mojich deti. Ja ako rodic urcujem, co budu pozerat, kolko budu pozerat. Dnes mali moje deti uz volno. Telku pozerali 20 min, inak sa stale hraju spolu.
Ze tu niekto nieco umelo pretlaca je podla mna len vyhovorka pre rodicov, ktori si nechcu priznat, ze jednoducho zlyhali.
Co je liberalizovana vychova?
Svoje deti od mala ucim, ze nerob niekomu to, co nechces aby robili ini tebe. Nikdy sme ich neudreli, nedostali na zadok, lebo to jednoducho nepovazujeme za spravne.
A tiez ich ucime, ze podstatne je ci je clovek dobry alebo zly, nie to ci je biely alebo cierny, veriaci neveriaci.
To uz je liberalna vychova?
Ano. Fico je rovnako neschopny ako matovic
Ja zase neviem pochopit ako niekto moze kritizovat matovica za deficit, ale rovnaky ficov deficit je uz ok
rada pre rozpoctovu zodpovednost kritizovala uz schvalenie minimalnych dochodkov v roku 2017, samozrejme kritizovali aj 13sty dochodok, rodicovsky, plosne dotovanie energii atd atd. Ze si to tvoja selektivna pamat nepamata je tvoj problem.
p.s. fico robi uplne rovnaky dlh ako neschopak matovic!
velmi slaby rozhovor
co tak ficovi pripomenut, ze o vzati alebo nevzati do vazby, alebo o vine a nevine rozhoduje sud, nie specialny prokurator alebo vysetrovatel
ze statne zbrojovky zarabaju na vojne
ze deficit bol v rokoch 2009 a 2010 cez 5 mld eur, co je ekvivalent 8 mld z roku 2023
alebo ze v kupyschopnosti sme sa prepadli za jeho vlad v ramci eu z 21 na 26 miesto
Odporúčame