Ako vzdy, vsetko ide podla planu...
V poriadku. Potom teda plati, ze posledna uspesna ofenziva bola v lete 22, co je tiez pred vyse rokom...
Posledná úspešná ofenzíva bola pred vyse rokom. Odvtedy su akurat tak desattisice mrtvych. Ale vidiet to nechce ani zelensky ani putin, ale ani bezni ukrajinci ci rusi. Oni sice povedia, ze mier, ale bez ustupkov
Dokonca aj priaznivcocia elektromobility boli proti povodnej euro7. Je to jednoducho cista ekonomicka samovrazda nutit automobilky v eu do draheho vyvoja roznych hybridnych technologii, ked nie az tak zadlho sa budu moct vyrabat len cisto elektro...
Su to len a len krcmove dristy. Od roku 2006 do roku 2019 nas predbehlo v kupyschopnosti 6 statov medzi nimi aj rumunsko. To je vysledok tzv socialneho statu, kedy sa peniaze vo velkom a kludne aj na ukor vyssieho dlhu prezieraju. Su staty, ktore investuju napr pobaltie a potom take ako my. Vysledok je, ze zatial co cca v roku 2000 mali mensiu kupyschopnost, dnes ju maju o cca 30% vyssiu. Vies preco? Pretoze dlhodobo investovali napr do vzdelania, tym padom nie su len montazna hala atd atd
A riesenie je, ze stat bude rozdavat a zadlzi nas na 3 generacie?
V case, ked matovic populisticky rozdaval a zadlzoval, kritizovali media matovica. Fico rozdava a
Az nato, ze fico rozdava este viac
Clanok je o tom, ze v tom nezmyselnom rozhadzovani sa pokracuje a to fico vyplakaval ako sme rekordne zadlzeni.
Cize krcmove dristy su riesenie. Dakujeme
Slovensko skoncilo v citani s porozumenim na poslednom mieste, coho si ty jasnym dokazom.
Este raz a POMALY si precitaj moju otazku
A riesenie je ake? Ze stat bude vsetko vsetkym dotovat a zadlzime sa na 3 generacie dopredu ako greci?
Konkretne co prijal odor, co by zvysovalo dlh statu? A to nehovorim o tom, ze odor prezieranie penazi kritizoval uz pri prijati minimalnych dochodkov v roku 2016
Rovnake rozpravky som pocuval o dzurindovi, miklosovi a privatizacii.
A pritom za ficovych 12 rokov dokazal odsudit "az" 2 politickych nominantov aj to zo sns!!!
Odporcovia vakciny radšej zomreli na plucnej ventilacii. Gratulujem
Smer nepotrebuje ani vysetrovatelov ani prokuratorov, ktori vysetruju politickych nominantov
Najsmutnejsie natom je, ze oni ani dnes nepriznaju, ze to ockovanie vyrazne znizovalo umrtnost + akonahle umrie clovek pod 60 rokov, tak je im jasna pricina smrti
Len tak medzi recou tam je aj napisane, ze nedodavanim na spot sa rusi snazia tlacit na co najskorsie spustenie ns2.
Cize tych moznosti je vela a my mozme len tipovat ako to bolo
Az nato, ze to kludne mohlo byt tak, ze nedodavat na spot mohol gazpromu prikazat kremel, ktory si vytvaral podu na "zamrznutie" zapadnej eu, ak zacnu podporovat ukrajinu
Rusko odstrihlo 6 statov s platnymi kontraktmi!
Alebo v 53. Boli ludia co predali dom napr po rodicoch a chceli si zvacsit vlastne byvanie. Po 1.juni im to zamenili 50:1 a zato si nekupili ani nabytok do jednej izby. Vsetky uspory sa takto zamienali.
Odporúčame