Ano najprv okradli ludi o fabriky, potom o hotely, reštaurácie, krcmy, male obchody, vsetko ukradli malym zivnostnikom, farmarov nahnali do druzstva. No a potom v 53 ukradli komplet vsetky uspory. Presne takto vznikal socializmus, vsetkych okradli a potom zacali akoze budovat. Huraaaaa
A co sa tyka tych zabijaciek v 50tych rokoch, svinu, ktoru si choval vo svojom vlastnom chlieve a zrat si jej daval veci z vlastneho pola, tak to uz nebola tvoja svina, ale druzstevna. Tu si si nemohol len tak zabit. Plus komousi presne urcili, kto ma kolko dopestovat a za kolko to moze predat. Super to vymysleli. Takze ludia vlastne svine zabijali nacierno po nociach.


